10. séria The Walking Dead dráždi príchodom šiestich epizód novým trailerom. Blíži sa Neganov koniec?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dramatický trailer k AMC seriálu The Walking Dead nás opäť pripravuje na grandiózne ukončenie 10. série. V posledných šiestich epizódach uvidíme poriadnu dávku akcie, ktorú zakončí finálny stret medzi Maggie a Neganom.

Ak si ešte pamätáte, v premiérovej epizóde 7. série pripravil Negan o život Glenna a jeho tehotná láska Maggie čaká na pomstu už naozaj dlhú dobu. No podľa najnovšej ukážky, práve v nadchádzajúcich epizódach príde jej šanca.

Nový trailer k AMC seriálu The Walking Dead:

Maggie mohla pomstiť smrť Glenna niekoľko dlhých rokov, keď bol Negan uväznený v Alexandrii, ale napriek nesúhlasu nad Rickovým rozhodnutím ponechať Negana nažive, túto príležitosť nikdy nevyužila.

Herečka Lauren Cohan stvárňujúca postavu Maggie neskôr zo seriálu odišla z dôvodu natáčania iných projektov a veľa fanúšikov malo pocit, že zúčtovania nesplatených dlhov sa nikdy nedočkajú. Negan bol dokonca počas jej neprítomnosti z väzenia prepustený a stal sa nástrojom pomsty pre Carol (Melissa McBride) proti Alphe (Samantha Morton). No teraz, keď je Maggie späť v hre, celá myšlienka poslušného Negana je pravdepodobne minulosťou.

The Walking Dead seriál
Zdroj: undeadwalking.com

Neganova cesta sa ešte určite nekončí

Mnoho fanúšikov teraz dúfa, že bude vykonaná spravodlivosť a Maggie to konečne dotiahne do úspešného konca. Otázne však je, či to znamená aj úspešný koniec pre stanicu AMC. Prečo? Nebudeme si klamať, ale práve Negan (Jeffrey Dean Morgan) drží úroveň seriálu a záujem publika, takže jeho smrť by mohla spôsobiť výrazný pokles. No stret týchto dvoch potvrdzuje aj synopsa:

„Maggie sa vrátila s príbehom, o ktorom ešte nie je pripravená hovoriť, aj keď ju minulosť stále dobieha. Neganove bezpečie je opäť ohrozené.“

V najnovších epizódach sme však mohli vidieť, ako Carol zobrala Negana na výpravu v nádeji, že minimalizuje narastajúce napätie. Čiže stále nemáme poňatia, čo presne sa chystá a či Maggie Negana skutočne zabije. No podľa zverejnených fotografií Jeffreyho Deana Morgana ako číta scenár k 11. sérii, smrť jeho postavu pravdepodobne opäť obíde.

Takéto niečo by dávalo logiku a namiesto Maggie by mohol pomstu jedného dňa vykonať jej syn Hershel, ktorého otca pripravila o život Neganova „manželka“ Lucille. V komiksoch však Negan nebol nikdy zabitý, ale seriálový scenár sa od komiksov môže značne líšiť. Nová epizóda 10. série s názvom Home Sweet Home dorazí 28. februára 2021. Poslednú epizódu s názvom Here’s Negan uvidíme 4. apríla 2021.

seriál The Walking Dead
Zdroj: amc.com

Sledujete AMC seriál The Walking Dead a tešíte sa na finále 10. série, ktoré odhalilo nový trailer? Názor nám môžete zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -