American Horror Stories má potvrdený dátum premiéry. Kedy sa dočkáme desivého spin-offu?

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

American Horror Stories oznámil dátum premiéry

S blížiacou sa premiérou desiatej série populárneho seriálu American Horror Story si diváci budú môcť spríjemniť čakanie jeho prvým oficiálnym spin-offom. Desivý antologický seriál American Horror Stories sa tento týždeň dočkal svojho finálneho plagátu a s ním bol odhalený aj dátum premiéry.

Hororová seriálová novinka odvysiela svoj pilotný hodinový diel už 15. júla. Fanúšikovia sa dočkajú až šestnástich dielov s osobitným príbehom a na obrazovky by sa mali vrátiť najmä staré známe tváre z pôvodných sérií AHS, čo neoficiálne potvrdzuje aj plagát.

American Horror Stories
Zdroj: collider.com

Čo môžeme od seriálu očakávať?

Plagát na prvý pohľad zaujme mysterióznou ženskou postavou v čiernom latexovom kostýme. Otočená je smerom k honosnému strašidelnému domu v pozadí, ktorý je všetkým skalným fanúšikom American Horror Story dobre známy. Murder House a latexová postava s prvkami fetišu sa stihli divákom predstaviť hneď v premiérovej sérii AHS. Žiaľ, aj plagát nám ponúka len materiál na teoretizovanie a viac o deji zvyšných epizód nevieme.

V obsadení by nemali nastať drastické zmeny. Jedným z najviac skloňovaných mien je Evan Peters a jeho temná postava Tatea Langdona, ktorá dostala priestor práve počas prvej série Murder House. Peters bol údajne prítomný aj na samotnom natáčaní spin-offu a tvorca Ryan Murphy už v minulosti stihol naznačiť, že sa fanúšikovia naozaj dočkajú návratu veľkých hereckých mien. Nováčikovské postavy si zoberú na starosť Danny Trejo, Kevin McHale alebo Madison Bailey.

Tešíte sa na nový spin-off American Horror Stories? Privítali by ste radšej pôvodných hercov, alebo sa potešíte neznámemu obsadeniu? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -