Oficiálny trailer na American Horror Stories je plný nostalgie, známych tvárí a odpudivých bytostí

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

American Horror Stories – oficiálny trailer

American Horror Stories je mladší súrodenec hororového seriálu American Horror Story, ktorý už dnes nikomu nemusíme predstavovať. Americký tvorca Ryan Murphy sa rozhodol pustiť do ďalšieho antologického projektu a fanúšikov privedie späť k pôvodným koreňom klasických AHS príbehov.

Posledné mesiace sa niesli v znamení rozličných nápovedí a podivných fotografií či videí, ktorými si Murphy zrejme krátil svoj voľný čas. Jeho provokácia však rozhodne zafungovala a fanúšikovia boli v neustálom vytržení. Zúfanie a lamentovanie však nepotrvalo dlho, pretože nedávno odhalené plagáty nám prekvapivo podali malé indície o navrátení sa ku starým dobrým začiatkom AHS. No a následne týždeň pred premiérou to potvrdil aj najnovší oficiálny trailer.

American Horror Stories oficiálny trailer
Zdroj: youtube.com

Kde je náš miláčik Tate? V ukážkach rozhodne nie!

Trailer predstavuje mix príbehov, v ktorých sa objavia hviezdne herecké stálice, ale aj nové talenty. AHS rodinku nám zas a znova doplní Matt Bomer, Billie Lourde alebo John Carroll Lynch. Trailer avšak údajne obsahuje len ukážky z prvotných epizód a fanúšikov tak najmä zaujíma, či sa v prvej sérii ukáže aj Evan Peters v jeho nezabudnuteľnej postave Tatea. Herec bol dávnejšie prítomný aj na samotnom natáčaní, čím sa môžeme domnievať, že na obrazovkách zažiari aspoň na krátku chvíľu.

Hlavný dej jednotlivých epizód nie je dosiaľ známy. Trailer síce stihol v pár momentoch odprezentovať aj legendárny Murder House, desivých démonov a iné obludné bytosti, ale na bližšie odhalenie si budeme musieť počkať ešte jeden celý týždeň. American Horror Stories avizuje príchod už 15. júla na streamovacej platforme Hulu.

Ako sa vám pozdáva oficiálny trailer na American Horror Stories? Tešíte sa na nový AHS prírastok? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -