Súš i more splynú v jedno. Pozrite si krátku ukážku k desiatej sérii American Horror Story

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Prvý teaser na 10. sériu American Horror Story

American Horror Story sa pomaly vracia späť a jeho prvý teaser vykresľuje bujarú zvrátenosť dvoch odlišných svetov. Na oficiálny trailer si ešte chvíľku počkáme, ale Ryan Murphy nás konečne láka na novú sériu prvými zábermi. Bolo však divákom prezradené niečo viac?

Postavy pripomínajúce UFO, ale aj upírov

Premiéra okrúhlej desiatej série antologického seriálu American Horror Story je nebezpečne blízko. A rovnako nebezpečne sa javia aj stvorenia v nedávno vydaných ukážkach. Už hneď prvý otvárací záber nám predstavuje zrážku medzi púšťou a morom, pričom splynutie dvoch živlov nie je v tomto prípade žiadnym prekvapením. Nová séria totižto nesie výstižný názov Double Feature.

American Horror Story
Zdroj: youtube.com

Ukážkou nás sprevádzajú mimozemské bytosti zvádzajúce boj s abnormálnymi morskými tvormi, ktoré vzhľadovo pripomínajú kríženca krvilačného Nosferatu s bájnymi sirénami. Neľudské výkriky a zábery plné krvi symbolizujú hrôzu, ktorú si na nás tvorcovia AHS pripravili.

Dej je síce neznámy, ale bude rozhodne pestrý!

Teaser síce neobsahuje ani jednu scénu s reálnym hereckým obsadením, ale priniesol nový pohľad na nadchádzajúcu sériu. Mnohých fanúšikov totižto zaujímalo, či je vôbec možné spojiť dva gigantické rozdielne svety do niekoľkých dielov. A možné to určite je! Séria bude rozdelená na dve hlavné časti – prvá dostala názov Red Tide (príbeh z mora) a druhá Death Valley (príbeh zo súše).

Promo ukážka tak rozhodne zaujala svojim prepracovaným vizuálom. Dokáže však rovnako prekvapiť aj finálny výsledok? Murphy na desiatej sérii pracoval celé posledné dva roky, a tak sa očakáva, že jeho antologické dielo nesklame ani v najmenšom detaile.

V hlavných úlohách sa predstaví Sarah Paulson, Evan Peters, Billie Lourd, ale aj nováčik Macaulay Culkin. AHS sa vracia späť na obrazovky 25. augusta na streamovacej službe Hulu. Dovtedy nás ešte čaká vydanie oficiálneho traileru a odhalenie kompletného hereckého obsadenia.

Čo hovoríte na prvý teaser desiatej série American Horror Story? Zaujala vás myšlienka dvojitého príbehu? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -