Seriály

V siedmej sérii American Horror Story si zahrá dcéra zosnulej Carrie Fisher! Čo ďalšie o nadchádzajúcej sérii vieme?

S nadchádzajúcim začiatkom natáčania sa dozvedáme, že American Horror Story 7. séria má v hereckom obsadení novú hviezdu. Nejde o nikoho iného, ako obľúbenkyňu scenáristu Ryana Murphyho, Billie Lourd. Ju už môžete poznať z ďalšieho Murphyho seriálu – Scream Queens. O novej sérii toho však celkovo veľa nevieme.

Doteraz sa k nám dostalo už celkom šesť sérií obľúbeného hororového seriálu. Bezpochyby by sa AHS mohlo označiť za celosvetový hit. Siedma séria sa začne natáčať už o mesiac, začiatkom mája, pričom odvysielaná bude už na jeseň. Ako sme si pri Murphyho počinoch už zvykli, scenárista disponuje skupinkou jeho obľúbených hercov, s ktorými pravidelne pracuje. Niektorí z nich si zahrajú aj v nadchádzajúcej siedmej sérii: Sarah Paulson, Evan Peters a Billy Eichner. Ako sa teraz dozvedáme od portálu Deadline, pridáva sa k ním aj Billie Lourd.

Rola, ktorú si dcéra zosnulej hviezdy Carrie Fisher zahrá, je zatiaľ neznáma. Aby sme zistili, akú veľkú úlohu Billie Lourd dostala, si jednoducho budeme musieť počkať. Herečke však veríme, pretože jej kariéra je bezpochyby na vzostupe. Dokonca si zahrala aj v Star Wars: Sila sa prebúdza po boku svojej matky. Malú rolu si zopakuje aj v tohtoročnej ôsmej epizóde The Last Jedi.

Čo vieme o American Horror Story 7. sérii?

American Horror Story 7. séria

Všetko to začala prvá séria s názvom “Murder House”; Zdroj: www.hypable.com

Jediné, čo o príbehu siedmej série AHS vieme, je jeho zasadenie v časom slova zmysle. Dej sa bude odohrávať po prezidentských voľbách USA v roku 2016. Príbeh prvej epizódy pritom začne v noc volieb. Bezpochyby sa dočkáme aj zopár satirických pohľadov na celú situáciu. Tú ju však rozoberať nebudeme. Je jasné, že príbeh sa čoskoro odkloní od reality a dostane sa do klasickej a zvrátenej “hrozivosti”. Ku siedmej sérii sa vyjadril aj producent Tim Minear, ktorý jej príbeh označil za “kompletne šialený”. Ja osobne sa na túto sériu veľmi teším a som zvedavý, s čím Murphy príde tentokrát.

Tešíte sa na American Horror Story 7. sériu? Ktorá z predošlých sérií sa vám zatiaľ páčila najviac?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Seriály

  Finále desiatej série seriálu The Walking Dead sa kvôli koronavírusu oneskorí. Kedy ho uvidíme?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  Seriály

  Seriály založené na knihách, ktoré musíte aspoň raz v živote vidieť

  Pridaj komentár