Trailer na American Horror Story: Double Feature vás privíta v mestečku brutality a tajomna

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Oficiálny trailer na American Horror Story: Double Feature

Dva roky čakania sa blížia ku koncu a nám naskakujú zimomriavky po celom tele. Antologický seriál American Horror Story nás svojím oficiálnym trailerom pozýva do nového sveta absurdnosti a strachu. Napriek tomu, že trailer vyšiel v piatok trinásteho, najnovšie ukážky potvrdzujú, že sa tvorcovia AHS poverčivosti neboja a desiatu sériu plánujú rozbehnúť vo veľkom štýle.

Tento deň sa síce niesol v znamení nešťastia, ale 25. august spôsobí divákom dvojitú radosť. Premiéra novej série totižto prinesie rovno dve epizódy naraz, čím sa fanúšikom ponúkne aspoň malé odškodné za strastiplnú pandemickú situáciu, ktorá narušila plány nie len samotnej produkcii AHS, ale aj zvyšnému filmovému a seriálovému svetu.

American Horror Story Double Feature trailer
Zdroj: twitter.com

Rodinná idylka sa čoskoro skončí, prichádza horor

Pilotný diel AHS nám predstaví spisovateľa Harryho (Finn Wittrock), ktorý sa neúspešne snaží bojovať so svojím pisateľským blokom. S dcérou a tehotnou manželkou (Lily Rabe) sa tak na zimu presťahuje na izolované miesto v malom plážovom mestečku. Pôvodní obyvatelia mesta sa však dlho nesnažia skrývať svoje pravé tváre a celá spisovateľova rodina sa až príliš rýchlo ocitá v prazvláštnej a nevysvetliteľnej situácii.

Ako je už známe, jubilejná séria je rozdelená na dve časti – Red TideDeath Valley. Trailer nám zatiaľ naservíroval len ukážky z prostredia vody, čím sa stále nevysvetlila spojitosť medzi beštiami z mora a mimozemšťanmi, ktorých zrejme môžeme očakávať až v neskorších epizódach.

Obsadenie ponúka znova známe herecké mená, ktoré sú v AHS franšíze skloňované už niekoľko rokov. Obľúbená Sarah Paulson sa zhostila roly s menom TB Karen a jej úloha je tento rok ozaj špecifická, čo už dávnejšie potvrdila aj samotná herečka:

„Moja tohtoročná postava má isté problémy, povedzme si to takto. Mám farbu vlasov, ktorú som nikdy predtým nemala. A mám skvelé meno. Mám naozaj skvelé meno.“

American Horror Story Double Feature trailer
Zdroj: twitter.com

V desiatej sérii sa z pôvodného obsadenia vráti aj Evan Peters, Matt Bomer, Billie Lourd alebo Frances Conroy. Mnohé oči fanúšikov sa však budú upierať najmä na nováčikovské duo, v ktorom sa predstaví Macaulay CulkinNeal McDonough.

Zaujal vás trailer na desiatu sériu American Horror Story: Double Feature? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -