Seriál American Horror Story sa vracia v 6. sérii!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dnes už sme písali o novom traileri na Annabelle 2, a pri hororovej atmosfére aj ostaneme. Nezabudnite, naše dlhé čakanie je u konca. Seriál American Horror Story je späť, máme tu už šiestu sériu!

American Horror Story 6

Na aký príbeh sa American Horror Story zameria tento krát?

Ešte pred vydaním prvého dielu šiestej série nám seriál AHS ponúkol mnoho krátkych, niekoľko sekundových ukážok. Niektoré odkazovali na predošlé série, a niektoré zas na túto šiestu. No spolu nám ukážky nedávali žiaden zmysel. Bolo však potvrdené, že iba jedna z týchto ukážok je pravdivá. Seriál teda ostával tajomným až do posledných sekúnd. No teaseri sú minulosťou, do sveta sa dostal prvý diel.

Šiesta séria nesie podnázov „Roanoke“ alebo „My Roanoke Nightmare“. Niektorým fanúšikom to môže niečo napovedať, pretože o Roanoku sme počuli už v prvej sérii. Tam o tragédii v Roanokeu rozpovedala sama Sarah Paulson. Nechcem moc spoilerovať, aby ste si druhú sériu užili naplno. Prvý diel nám o príbehu druhej série moc nenapovedal, ale my vieme, čo čakať. Príbeh bude o páriku, ktorý sa nachádza v Roanokeu, na mieste kde kedysi zmizla celá kolónia ľudí. AHS sa vraj vráti ku koreňom série, a bude brutálnejšia a temnejšia.

American Horror Story Roanoke

Kto sa nám v šiestej sérii ukáže?

Do najnovšej série sa vrátia všetky naše obľúbené postavy z tej minulej. Bohužiaľ, Jessicu Lange znovu neuvidíme. Tá potvrdila že štyri série boli pre ňu dosť a v ďalších sa už neukáže. Uvidíme teda hviezdy ako Sarah Paulson, Cuba Gooding Jr., tí predstavujú hlavný párik. Ďalej sa nám ukážu napríklad Kathy Bates, Lily Rabe, Angela Bassett a dobrá správa pre dievčatá, Evan Peters! Lady Gagu sme v prvom dieli zatiaľ nevideli, no je potvrdené, že sa vráti. Nestrácajte teda čas, a šup si pozrieť prvý diel šiestej série!

AHS Kathy Bates

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -