Andrew Garfield spieva v prvej ukážke na režijný debut Lin-Manuel Mirandu – ‚Tick, Tick… Boom!‘

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vôbec by nás neprekvapilo, ak by sme sa práve pozerali na budúcoročného oscarového nominanta. Génius broadwayského parketu Lin-Manuel Miranda prináša po muzikáloch Hamilton a Život v Heights svoj režijný debut. Pozrite si prvý teaser a plagát na film Tick, Tick… Boom!. Ak máte túžbu vidieť herca Andrewa Garfielda spievať, teraz máte tú najlepšiu príležitosť.

Prvý teaser na film ‚Tick, Tick… Boom!‘

Scenárista Steven Levenson adaptoval autobiografický muzikál od Jonathana Larsona, známeho najmä vďaka hre Rent z Broadwayu. V hlavnej úlohe Andrew Garfield ako divadelný skladateľ Jon, ktorý si zarába ako čašník v New Yorku. Jeho snom je napísať americký muzikálový hit.

„Na sklonku svojich 30. narodenín sa nádejný mladý divadelný skladateľ naviguje láskou, priateľstvom a nátlakom života umelca v New Yorku.“

Herecké obsadenie doplnia Vanessa Hudgens, Alexandra Shipp, Robin de JesúsJoshua HenryMJ RodriguezBradley WhitfordTariq Trotter, a Judith Light.

Film dorazí na streamovaciu službu Netflix a do vybraných kín už túto jeseň.

Tick, Tick... Boom! plagát
Zdroj: Netflix

Ako vás zaujal režijný debut Lin-Manuel Mirandu s Andrewom Garfieldom v hlavnej úlohe? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -