Prečo je Andrew Garfield rád, že sa Amazing Spider-Man 3 nestal skutočnosťou

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

V dnešnej dobe väčšina ľudí pozná herca Andrewa Garfielda ako Peter Parkera z filmov The Amazing Spider-Man. Samozrejme sa nejedná o definitívneho Spideyho. Garfield si zahral iba v dvoch filmov, ktoré viedli k tomu, že mohlo štúdio Marvel zasa použiť postavu Spider-Mana. Dohoda medzi Sony a Marvel Studios je dôvodom, prečo sa The Amazing Spider-Man 3 nikdy nestal skutočnosťou. Andrew je teraz dokonca rád, že sa žiadne tretie pokračovanie nekonalo.

Prečo je teda Andrew Garfield rád, že pokračovanie nie je skutočnosťou?

Andrew sa nedávno s portálom Fandango rozprával o jeho nadchádzajúcich filmoch Hacksaw Ridge a Silence. Práve tieto dva filmy sú dôvodom, prečo hercovi vôbec nevadí, že sa žiadny tretí Amazing Spider-Man nekonal. The Amazing Spider-Man 3 by vyšiel v Júni tohto roku. Andrew vysvetľuje, že by na nových dvoch filmoch nemal šancu pracovať s režisérmi ako Mel Gibson a Martin Scorsese, ak by hral v Spider-Man 3. Vyjadril sa aj ku novému Spider-Manovi, Tomovi Hollandovi. Tom je podľa Andrewa skvelým hercom a rád vidí niekoho iného v roli Spider-Mana.

Vďaka očakávaniam od filmov Hacksaw Ridge (Mel Gibson) a Silence (Martin Scorsese) budeme herca onedlho poznať nie len ako Petera Parkera. Kvôli práci s dvoma legendárnymi režisérmi si možno Andrew Garfield tento rok odnesie domov Oscara, takže sa dá celkom ľahko pochopiť, že mu tretí Amazing Spider-Man nijako v živote nechýba. Tiež je skvelý jeho pozitívny postoj ku Tomovi Hollandovi, ktorý si nového Spider-Mana už zahral v Captain America: Civil War.

Tom Holland, nový Spider-Man
Tom Holland, nový Spider-Man

Hercovi prajeme veľa úspechov a tešíme sa na jeho nové dva filmy. Hacksaw Ridge si v kinách pozrieme už 10. 11. 2016 a Silence má dátum vydania 16. 02. 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -