Naštvané vystrelovacie vtáky sa vracajú! Kedy uvidíme pokračovanie a kto sa v ňom objaví?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Angry Birds 2 je oficiálne potvrdené. Kedy príde?

Áno je to tak. Aj Angry Birds sa už môže zaradiť do animovaných filmových sérií. Práve dnes totižto štúdio Sony oficiálne odkleplo Angry Birds 2. Vtáky teda opäť dostanú šancu predviesť sa na veľkom plátne. Určite je však potvrdenie pokračovania prekvapivé. Nemôžeme síce povedať, že vlaňajšie Angry Birds neboli úspešné, no žeby až takto? Z kín totižto dokázali vydolovať „len“ 349 miliónov. No a ako poznáme zárobky z animákov, je to celkom málo.

Recenzie boli priemerné (čo je momentálne pre Sony úspech) takže tam katastrofa nenastala. Stal sa z toho teda slušný animovaný film, no žiaden hit. Čo však určite môžeme potvrdiť je, že tento film veľmi slušne pomohol predaju hračiek, a vlastne celej značke Angry Birds. Iróniou je, že to nebola priorita tohto filmu, ako napríklad pri Autách 2. Dôvod predania značky je však určite dôvod robenia práve tohto pokračovania.

Jason Sudeikis, Josh Gad, a Danny McBride sa vrátia!
Jason Sudeikis, Josh Gad, a Danny McBride sa vrátia!; Zdroj: tracking-board.com

To teda uvidíme 20. septembra 2019. Tento dátum nie je náhodne zvolený, pôjde totižto o desaťročné výročie prvej Angry Birds hry. Na režisérsku stoličku si sadne Thurop Van Orman a scenár napíše Peter Ackerman. No a čo sa týka hlavných hviezd filmu, tak zatiaľ sú pre návrat potvrdený iba traja hlavní hrdinovia z minula, teda Jason Sudeikis, Josh Gad a Danny McBride. Dúfame teda, že nás opäť čaká aspoň trochu dobrý film, a nie iba hlúposť na predanie značky.

Videli ste prvý Angry Birds film? Aký naň máte názor? Ste hráčom týchto hier? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -