Angry Birds vo filme 2 nás prvým trailerom vedú do ľadového kráľovstva!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Angry Birds vo filme 2 trailer

Vo svete ich poznáme všelijak. Pôvodne to bola mega-populárna séria hier na mobilné zariadenia. Postupne však títo rozhnevaní operenci zaútočili aj na kiná. Angry Birds sa nám v roku 2016 predstavili vlastným filmom, ktorý, nuž, fantasticky uspel. Z produkčného rozpočtu 73 miliónov vyčaroval tržby cez 350 miliónov dolárov, čo štúdio Sony Pictures vzalo ako jasný signál, aby začali pracovať na pokračovaní. Teraz je to tu! Angry Birds vo filme 2 hlásia svoj príchod prvou ukážkou

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=egDqXpwKwnk]

 

Ako ste si nemohli nevšimnúť, väčšina traileru sa zameriava na novú postavu. Jej meno je Zeta a v pôvodnom znení ju dabuje herečka Leslie Jones. Narozdiel od ostatných hlavných postáv, ktoré si užívajú tropický domov, Zeta žije na ostrove plnom snehu a ľadu. Očividne toho má už plné zuby, preto sa rozhodne zaútočiť na Angry Birds, pravdepodobne aby mohla zabrať ich územie s príjemným podnebím. Aj samotná dablérka potvrdila, že jej postava je antagonista tohto deja, preto sme zvedaví, ako sa jej príbeh nakoniec vyvinie.

angry birds vo filme 2
Zdroj: hollywoodreporter.com

Videli ste prvých Angry Birds vo filme? Tešíte sa na pokračovanie, ktoré si pozrieme počas letnej filmovej sezóny? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: cinemablend.com, youtube.com, csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -