Nový vtipný animák Captain Underpants prichádza s prvým trailerom! Superhrdina v slipoch?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Animák Captain Underpants sa predstavuje v prvom traileri!

Štúdio DreamWorks a 20th Century Fox prichádzajú s prvým trailerom na pripravovaný animák Captain Underpants: The First Epic Movie! Vo voľnom preklade, Kapitán Spodky: Prvý epický film. Znie to divne však? Vlastne, ono je to celé divné.. Ale za to zábavné! Film je založený na celosvetovo známych bestsellerových knihách. Čo však hlavne, nabral všetkých možných Áčkových komikov na čele s Kevinom Hartom a Edom Helmsom. Aj keď sa to možno nezdá, tento film je naozaj očakávaný. Príbeh sa bude zaoberať dvoma študentami, Haroldom a Georgeom, ktorí radi vtipkujú a vyvádzajú. Jedného Dňa však záhadne zhypnotizujú svojho riaditeľa, ktorý si bude myslieť, že je superhrdina s menom Captain Underpants.

Režisérom animáku je David Soren. Ten sa postaral napríklad o úspešného Turba. Pero scenáristu patrí Nicholasovi Stollerovi, ktorý napísal animák Bociany. Komik Kevin Hart a Thomas Middleditch nadabujú postavy Georga a Harolda. V roli samotného Captaina Underpantsa sa predstaví Ed Helms! Jeho úhlavným nepriateľom bude Professor Poopypants, ktorého nadabude Nick Kroll. No nič, pozrite sa sami:

Film sa do kín dostaví už 2. Júna 2017! To sme teda zvedaví, ako to dopadne.

Captain Underpants
Plagát pre film Captain Underpants, Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah