V novom traileri na animák Spider-Man: Paralelné svety sa spája hneď šesť Spider-Manov!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Peter Parker je Spider-Man. Zároveň je ním však aj Miles Morales. A veľa ďalších… Spolu so štúdiom Sony sa totižto pozrieme do sveta, kde sa pod maskou skrýva oveľa viac pavúčich mužov (alebo žien). Už 13. decembra tak nazrieme do sveta animáku Spider-Man: Paralelné svety, ktorý vás zaujme predovšetkých svojou netradičnou animáciou. Technológia tejto nevšednej animácie kombinuje fotorealizmus so zábermi akoby vystrihnutými z komiksov.

Tešiť sa tak môžeme na neuveriteľne nádhernú jazdu New Yorkom, ktorá vás pohltí aj svojim príbehom. Ten je narozdiel od všetkých doterajších filmov o Spideym naozaj odlišným, pretože v ňom uvidíme hneď niekoľko Spider-Manov. V novom traileri je ich dokonca šesť!

Kto všetko bude Spider-Manom?

Spider-Man: Paralelné svety
Zdroj: polygon.com

Peter Parker bude najstarším a najskúsenejším Spider-Manom, ktorý má to najlepšie už za sebou. Jeho učňom bude hlavná postava animáku, Miles Morales, ktorý sa ešte len snaží pochopiť svoje schopnosti. Z inej paralelnej dimenzie však príde aj Spider-Prasa, detektív Spider-Man Noir alebo Peni Parker, ktorá pravdepodobne prišla z japonského anime. Hlavný tím doplní Gwen Stacy, ktorú môžeme poznať ako Spider-Gwen. Pokiaľ sa chcú všetci vrátiť naspäť do svojich svetov, musia spojiť sily. Zvrátiť nebezpečný experiment však nebude tak jednoduché, ako si mohli pôvodne myslieť.

Hlavnej postave prepožičal svoj hlas Shameik Moore (Dope). Jeho mentorom bude staršia verzia Petera Parkera, ktorého nadaboval Jake Johnson (Jurský svet). Mladá herečka a speváčka Hailee Steinfeld (The Edge of Seventenn) zas stvárnila Gwen Stacy a.k.a. Spider-Gwen. O hlas železnej Peni Parker sa postarala Kimiko Glenn (Orange Is The New Black) a prasiatko Spider-Ham nadaboval komik John Mulaney (Mulaney).

Nový trailer na animák Paralelné svety!

Najväčším prekvapením je určite obsadenie detektíva Spider-Man Noir, ktorému hlas prepožičaj samotný Nicolas Cage (Ghost Rider). Jedným zo záporákov bude aj legendárny Kingpin, ktorého hlas patrí známemu americkému hercovi Liev Schreiberovi (X-Men Origins: Wolverine). Pošepkávalo sa aj o Venomovi, ktorého mal dabovať Tom Hardy (Mad Max: Zbesilá cesta), no žiadne novinky o ňom nie sú známe.

O príbeh sa postaralo legendárne duo Phil Lord a Christopher Miller, ktorí majú na konte snímky ako LEGO Batman a 21 Jump Street. Samotnú réžiu má na starosti dvojica Bob Persichetti (Shrek 2) a Peter Ramsey (Legenárna partia).

Tak čo, vidíme sa 13. decembra v kine?

Animák paralelné svety
Zdroj: en.wikipedia.org

Zdroj: TS Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -