Na toto sa Marvel nechytá – Superman čelí svojej smrti v traileri na animák The Death of Superman!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nikdy nekončiaca vojna medzi Marvel a DC určite má svojich favoritov. Pokiaľ by sme mali porovnávať ich filmové univerzá – Teda MCU a DCEU, na plnej čiare vyhráva Marvel. Na druhej strane, pod krídlami DC vznikli legendárne snímky ako Trilógia Temného rytiera, Strážcovia alebo V ako Vendeta. Ďalej tu máme tú najhlavnejšiu kategóriu, ktorou sú komiksy. Mňa osobne oveľa viac bavia tie od DC, pričom sa asi na moju stranu pridá pomerne veľa ľudí. Nakoniec tu máme animované filmy od DC, ktoré sa s tými od Marvelu ani nedajú porovnávať. Jednoducho sú na oveľa kvalitnejšej úrovni, čo potvrdzuje aj prvý trailer na animák The Death of Superman.

Animák The Death of Superman

Iba si predstavte to neuveriteľné množstvo kvalitných animákov, ktoré nám DC prinieslo – Batman: The Killing JokeJustice League: The Flashpoint Paradox alebo dvojdielny titul Batman: The Dark Knight Returns sú iba časť z toho. Teraz sa však dočkáme animovanej adaptácie ďalšieho legendárneho komiksového titulu – The Death of Superman. Tento ikonický príbeh je práve rozdelený na tri časti: “Doomsday”, “A Funeral for a Friend” a “Reign of the Supermen”. Prvý zo zmienených sa však už niekoľkokrát dočkal adaptácie. V roku 1994 tu bola hra The Death and Return of Superman, rok 2007 sa niesol v znamení animáku Superman/Doomsday a samozrejme sme videli aj hraný film Batman v Superman: Dawn of Justice.

Svojej adaptácie sa však konečne dočká aj príbeh Reign of the Supermen, ktorý načne práve animák The Death of Superman (Prvá časť dvojdielneho príbehu). Prvý trailer je totižto vonku a naozaj sa máme na čo tešiť. Samotný film tak dorazí na Blu-ray, DVD a digitáltoto leto. Druhú časť (Reign of the Supermen) však uvidíme až niekedy v roku 2019…

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -