Animovaný seriál zo sveta Assassin’s Creed? Privítajte nový projekt od Ubisoftu!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Anime Assassin’s Creed?

Adi Shankar, showrunner pre animovaný seriál Castlevania od Netflixu, si pre nás pripravil niečo veľkolepé. V súčastnosti totižto vyvíja anime sériu pre hit s názvom Assassin’s Creed. Je to jasný dôkaz toho, že Ubisoft sa k svojej vlajkovej lodi stavia naozaj seriózne a žiadne sklamania na zozname už niesu.

Jeden krok späť nič neznamená. Presvedčili nás o tom na E3 2017, kde sa na verejnosť po prvý krát dostal projekt Assassin’s Creed: Origins a hneď si zo sebou odniesol pozitívne ohlasy. No ten krok vzad sa stal ešte v roku 2016. Vtedy sme si mali v kinách možnosť pozrieť celovečerný film, no nedopadlo to najlepšie a výsledok sa odzrkadlil na finančnom zárobku. Aj preto sa rozhodli prejsť do niečoho nového. Originálna animovaná séria, ktorá nám viac prehĺbi históriu a lepšie spoznáme naše obľúbené univerzum.

Adi Shankar v „normálnej“ podobe; zdroj: screenrant.com

Kto je Adi Shankar?

Známy je hlavne pre svoje producentské schopnosti, kde nám do filmového sveta priniesol hity ako The Gray, Dredd a Lone Survivor. Taktiež treba spomenúť, že má veľký talent na krátke filmy, kde medzi tie najlepšie patrí Puhisher: Dirty Laundry, Venom: Truth in Journalism a Power/Rangers. Dôležitým faktom je aj to, že samotný Shankar je veľkým fanúšikom hernej série Assassin’s Creed. Takže sa nemusíme obávať, že svoju prácu odflákne. Konečne sa Ubisoft nezameral len na veľké Hollywoodské hviezdy, ale svoju dôveru vložil do rúk mladého a talentovaného tvorcu.

Ako niekto s myšlienkou, Adi Shankar si svoje miesto určite zaslúži. Prispôsobiť hernú sériu do animovanej podoby nebude ľahká úloha, ale nič nie je nemožné. Takto sa Shankar vyjadril na svojej stránke na sociálnej sieti Facebook:

„Som veľmi rád, že vám môžem oznámiť veľmi vzrušujúcu novinku o mojom novom projekte! Hral som prvú edíciu hry Assassin’s Creed ešte v roku, kedy som sa presťahoval do Los Angeles. Už vtedy som nasledoval svoj sen. V tom momente som si ešte nedokázal predstaviť, že sa mi jedného dňa ozve samotný Ubisoft a požiada ma, aby som vzal ich svet do svojich vlastných rúk. Dnes je tomu tak a ja sa budem snažiť vytvoriť originálny príbeh, ktorý sa predstaví vo forme anime. Ak vám niekto v živote povie, že nasledovať svoju vášeň je nesprávne, mýlia sa.“

Prvú sezónú spomínanej Castlevanie od Adiho Shankara si budete môcť (ak ste zvedavý na jeho tvorbu) už tento týždeň na Netflixe, 7. júla 2017.  

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -