Anime Boruto prichádza s prvým trailerom a dátumom premiéry! Uvidíme Narutovu smrť?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
- Advertis

Masashi Kishimoto priniesol mne, a možno aj viacerým z vás krásne detstvo. Postavy z Naruta nás svojimi činmi naučili veľa vecí, na ktoré nikdy nezabudneme. Všetko pekné sa však raz končí, Narutov oficiálny koniec bude 23. marca, kedy sa odvysiela jubilejná 500 epizóda. Netreba však plakať, Konoha nám chce predstaviť novú generáciu ninjov. Štafetu preberá Narutov syn, Boruto. Ešte v decembri sme vám priniesli informáciu, že sa chystá anime Boruto: Naruto Next Generations spolu s prvým teaserom. Teraz prichádza Boruto s prvým oficiálnym trailerom a dátumom premiéry! 5. apríl 2017.

Boruto: Naruto the Next Generations
Zdroj: youtube.com

Konoha sa mení a modernizuje sa v mieri. Stavajú sa mrakodrapy, vidíme počítače a televízory. Siedmym Hokage je samozrejme Borutov otec, Naruto. Pokiaľ si spomínate, Boruto dostal už aj vlastný film, v ktorom bol aj so svojou partou genin na chuninských skúškach. Režisér Borutovho anime však nedávno prehovoril o tom, kedy sa bude odohrávať tento spin-off.

“Príbeh začne chvíľku pred začiatkom udalostí z filmu. Film ukazuje to, ako sú Naruto, Sarada a Mitsuki troj-členný tím, ktorý bojuje na chuninských skúškach. TV seriál začne vtedy, keď sa dostanú na akadémiu. Sarada a Mitsuki budú mať viac vyvinutý vzťah. Zo začiatku budú iba spolužiaci, Sarada je nesociálne dievča a Mitsuki má okolo seba zvláštnu atmosféru..”

Anime Boruto: Naruto Next Generations – Trailer

Anime Boruto: Naruto Next Generations bude teda aspoň zo začiatku prequelom filmu. Veľa ľudí je nespokojných, niekomu sa nepáči Boruto, niekomu zas moderná Konoha, a celkovo sú na Boruta zmiešané názory. Diskutuje sa aj o tom, že uvidíme Narutovu smrť. Ja osobne sa teším na to, že uvidím dcéry a synov mojich obľúbených postáv. Ako to všetko dopadne uvidíme už o pár týždňov!

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť