Uznávané animačné štúdio MAPPA prichádza s novým anime Chainsaw Man. Videl si už prvý trailer?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Japonské animačné štúdio MAPPA, stojace za úspešným anime Attack on Titan, si pre fanúšikov pripravilo nový projekt. Anime Chainsaw Man je adaptáciou rovnomennej mangy, ktorú napísal a ilustroval Tatsuki Fujimoto, a najnovší trailer je dokonalým miestom pre nadšencov poriadnej dávky krvi.

Upútavka bola zverejnená počas podujatia na počesť 10. výročia vzniku spoločnosti MAPPA a poskytla nám lepší pohľad na skvelé animácie či neuveriteľne intenzívnu akciu. Nechýba ani neznámy muž s motorovou pílou, ktorý krája všetkých okolo. Vyzerá to skutočne divoko, o čom sa môžeš presvedčiť nižšie.

Trailer k anime Chainsaw Man:

Hlasové obsadenie zatiaľ nepoznáme, ako ani dátum premiéry. Odhalený bol však aspoň celý výrobný tím, ktorý zahŕňa: Ryu Nakayama (režisér), Makoto Nakazono (hlavný režisér), Hiroshi Seko (scenárista), Kazutaka Sugiyama (návrhy postáv), Tatsuza Yoshihara (režisér akčných sekvencií) a Kensuke Ushio (skladateľ).

Režisér Ryu Nakayama je známy hlavne vďaka úspešnému anime Jujutsu Kaisen. Nakazono v minulosti pracoval na anime Darling in the Franxx, zatiaľ čo Yoshihara sa podieľal na výrobe anime Black Clover. Ushio má taktiež dlhoročné skúsenosti a za zmienku stojí jeho hudobná tvorba k animovanému hororovému seriálu Devilman Crybaby. Netreba zabúdať ani na scenáristu Hiroshiho Seka, ktorý pracoval na anime Vinland Saga.

Chainsaw Man trailer
Zdroj: weeblab.com

Oficiálny synopsa:

„Denji je chudobný mladý muž, ktorý pre peniaze urobí čokoľvek. A to aj vtedy, keď sa do boja proti démonom vydá spoločne s jeho diabolským psom menom Pochita. Je to veľmi jednoduchý človek s jednoduchými snami, topiaci sa pod horou dlhou. Ale jeho smutný život sa jedného dňa obráti naruby, keď ho zradí niekto, komu vždy dôveroval. Teraz v ňom prebýva diabolská sila a z Denjiho sa stal úplne nový človek – Chainsaw Man!“

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Páčil sa ti nový trailer k anime Chainsaw Man? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -