KAMEHAMEHA! Do slovenských kín prichádza kultové anime DRAGON BALL

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Anime film Dragon Ball Super: Super Hero

Uplynulo takmer 40 rokov od vydania legendárnej mangy, na základe ktorej vzniklo kultové anime DRAGON BALL. A my sa konečne dočkáme uvedenia celovečerného filmu v kinách po celom Slovensku. Už o necelý mesiac uvedie distribučná spoločnosť Itafilm snímku Dragon Ball Super: Super Hero!

Fenomén Dragon Ball začal v roku 1984, kedy mala svoju premiéru manga od Akira Toriyama a stala sa stálicou na top priečkach počas 10 rokov publikovania. Odvtedy táto manga predala vyše 260 miliónov kópií po celom svete a pretavila svoj úspech do TV seriálov, filmov, hier a merchandisingu. Dragon Ball sa po 38 rokoch posúva na novú úroveň s celovečerným filmom na veľkých strieborných plátnach, Dragon Ball Super: Super Hero!

Film bude uvedený so slovenskými titulkami, bez dabingu. Z tohto dôvodu nemusí byť najideálnejšou voľbou pre maloletých divákov. Nechajte sa navnadiť najnovším plagátom!

Dragon Ball Super: Super Hero
Zdroj: Itafilm

Synopsa:

Najnovší anime film sa odohráva počas série Dragon Ball Super, a obľúbení hrdinovia budú musieť čeliť novej hrozbe. Son Goku porazil v minulosti Red Ribbon armádu, avšak niekto sa ju znova snaží vzkriesiť. Vytvorili preto dokonalých androidov – Gamma 1 a Gamma 2, ktorí si hovoria „Super hrdinovia“ a začnú útočiť nielen na Piccola, ale aj Gokuovho syna Son Gohana… Aká je ich pravá úloha? Dokážu ich naši hrdinovia zastaviť?

Iba v kinách po celom Slovensku od 15. septembra!

Zdroj: Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -