Tvorca hitu „Your Name.“ chystá ďalší anime film! O čom bude tento japonský projekt?

Nenechajte si ujsť

Makoto Šinkai je šikovný japonský animátor, grafik a režisér. Napriek úspechom v predošlých anime filmoch (Children Who Chase Lost Voices, 5 Centimeters per Second…) bol populárny hlavne doma v Japonsku. Všetko sa zmenilo úspechom jeho anime z roku 2017 „Your Name.“ To doslova zbúralo boxoffice rebríčky v každej krajine, v ktorej sa premietalo. Zárobok skončil na neuveriteľnom čísle 357 miliónov dolárov, vďaka čomu nás neprekvapuje, že teraz chystá nový anime film!

anime film
Zdroj: wall.alphacoders.com

Nový anime filmy od tvorcu Your Name.

Anime sa vďaka hitu dostalo zase do povedomia po celom svete. Film má nádherný príbeh s vizuálne fantastickým spojeným tradičnej kresby a CGI. V ňom chlapec z Tokia a dievča z mestečka v hlboko v horách zistia, že sa im navzájom sníva sen o výmene ich tiel. Alebo to nie je iba sen?

Príbeh zaujal aj samotný Hollywood. J.J. Abrams vyhral práva na live verziu spolu s štúdiom Paramount Pictures. Veríme, že čoskoro uvidíme americkú verziu, v ktorej sa pozrieme aj medzi Indiánov.

Nový anime film má názov „Weathering With You“

Aj vďaka úspechu predošlého filmu „Your Name.“ si mohol režisér sám vybrať svoj budúci projekt. Podľa prvého teaseru znova vidíme prenádherný vizuál, plný drobností z obyčajného života. O deji sa toho veľa zatiaľ nedozvieme, ale je jasné, že bude opäť o láske chlapca k dievčati. Ako inak. Vôbec nám to nevadí. Občas padne dobre nechať sa unášať jednoduchým a príjemným príbehom bez vrážd, streľby alebo krviprelievania. A niečo treba pozerať aj s priateľkami.

Nebolo by to ale anime, keby v sebe nemalo niečo aspoň trochu špeciálne. Tentokrát bude zaujímavosťou schopnosť manipulovať s počasím. Tak sa to teda aspoň zatiaľ javí…

Máte nejaký obľúbený anime filmy? Ako sa vám páčil titul s názvom Your Name. a čo čakáte od pripravovaného Weathering With You? Vaše názory na novinku nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: boxofficemojo.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -