Jaeger je pripravený vyraziť do boja proti Kaiju v ukážke na anime Pacific Rim: The Black

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Anime Pacific Rim: The Black

Anime seriál Pacific Rim: The Black konečne spoznal svoj dátum vydania. Netflix do sveta japonských animovaných seriálov investuje stále viac peňazí a aktuálne pracuje na sériách založených na filmových a herných značkách. Iba pred pár dňami bolo ohlásené, že sa anime seriálov dočkajú Tomb Raider a Kong: Ostrov lebiek.

Tie sa pridali k už skôr oznámeným Resident Evil: Infinite Darkness, The Witcher: Nightmare of the Wolf, Godzilla Singular Point, Assassin‘s Creed a Splinter Cell. Prvým pánom na holenie bude seriál založený na epickom sci-fi Pacific Rim režiséra Guillerma del Tora. Pokračovanie Pacific Rim: Povstanie bolo o triedu slabšie, preto sa tešíme na návrat do tohto sveta prostredníctvom spin-off série.

Pacific Rim anime
Zdroj: polygon.com

Súboj robotov Jaeger a monštier Kaiju sa tentokrát presunie do Austrálie. Pripravovaná séria nás zavedie ešte pred dejovú líniu pôvodných dvoch filmov. Svet ovládli Kaiju a celé ľudstvo sa ocitá v beznádejnej situácii, ktorú musia zachrániť dvaja súrodenci. Idealistický dospievajúci chlapec a jeho naivná mladšia sestra.

Tým sa podarí nájsť starého Jaegera a spoločnými silami sa púšťajú do najnáročnejšej misie v ich životoch. Obaja sú nútení pilotovať opusteného Jaegera cez nepriateľskú krajinu v zúfalej snahe nájsť svojich nezvestných rodičov.

“Ľudstvo porazilo Kaiju už dávno, no teraz sa musia všetci sústrediť na evakuáciu Austrálie. Pripojte sa k dvojici súrodencov a ich dávno opusteným Jaegerom, s ktorými bojujú na kontinente plného nebezpečenstva.”

Prvé zábery a dátum vydania

Oficiálny Twitter účet NX patriaci Netflixu vydal krátky teaser trailer, ktorý nám okrem prvých záberov odhaľuje aj dátum vydania. Seriál Pacific Rim: The Black uvidíme už 4. marca 2021, čo je naozaj perfektné načasovanie. V rovnaký mesiac totiž príde do kín a na HBO Max veľkolepý súboj Godzilly a Konga, takže anime seriál bude akousi predohrou. Režisér Guillermo del Toro zároveň prejavil obrovský záujem o crossover medzi Kaiju z Pacific Rim a tými z MonsterVerse.

Anime pochádza z dielne showrunnerov Craiga Kylea a Grega Johnsona. Scenárista Craig Kyle sa najviac preslávil vďaka Marvelu, v ktorom je práve on stvoriteľom mutantky X-23 a v roku 2017 napísal scenár k filmu Thor: Ragnarok. Druhý menovaný tvorca patrí naopak do kategórie menej známych a práve táto animovaná sci-fi lahôdka by to mala zmeniť. Za výrobou bude stáť spoločnosť Legendary Enterteinment. O dokonalé animácie sa postará Animation Polygon Pictures.

Čo hovoríte na prvé zábery? Máte radi tento špecifický štýl animácie a budete seriál sledovať? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -