Ash Ketchum a Pikachu prichádzajú na Netflix s novou Pokémon anime sériou

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vyzerá to tak, že streamovacia služba Netflix získala kompletné práva na vysielanie titulov Pokémon v Amerike a ostatných kontinentoch mimo Japonska. Od 27. februára tam nájdete aj film Mewtwo Strikes Back: Evolution, ktorý je vynovenou 3D verziou prvého Pokémon filmu z roku 1998.

Mimo neho na slovenskom Netflixe nájdete aj pomerne nové filmy Pokémon the Movie: I Choose You! a Pokémon the Movie: The Power of Us. Zo seriálov si môžete pozrieť Pokémon The SeriesIndigo League, teda vôbec prvú kultovú sériu, ktorú väčšina z nás sledovala po príchode domov zo školy. Ďalšou aktuálne dostupnou sériou je Pokémon the SeriesSun & Moon, ktorá je zatiaľ poslednou.

Pokémon
Zdroj: pokecompany.com

Nové anime Pokémon na Netflixe

Pre mladších divákov je určite dôležité spomenúť, že všetky Pokémon filmy aj seriály sú na Netflixe dostupné s českým dabingom alebo s českými titulkami. Najnovším prínosom bude nová anime séria Pokémon Journeys: The Series, ktorá sa v Amerike bude vysielať výhradne na Netflixe. Ash Ketchum a jeho milovaný Pikachu sú späť a tentokrát budú cestovať po všetkých regiónoch a hľadať v nich nových Pokémonov.

Túto cestu samozrejme nebudú merať sami, pridá sa k nim Goh, nový spoločník na Ashom dobrodružstve. Na túto misiu okolo celého sveta ich vyšle profesor Cerise z laboratória, ktoré sa zaoberá výskumom nových Pokémonov naprieč celým svetom.

Prvých 12 epizód sa americký Netflix dočká už 12. júna 2020. Nové epizódy budú pribúdať každý kvartál. Dátum vydania pre Európu zatiaľ stanovený nie je, no skôr či neskôr sa najnovšej série určite dočkáme aj my. Medzitým, ako som už spomínal, si na Netflixe môžete pozrieť tri Pokémon filmy a dve sezóny seriálov.

Animácia série Pokémon Journeys: The Series vyzerá úžasne a veľmi sa na ňu tešíme. Zúčastníte sa nostalgickej jazdy aj vy?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -