Pripravované anime Uzumaki od japonského autora Junji Ito dostalo nový teaser

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Uzumaki (slovensky Špirála) je manga z roku 1998, ktorú napísal Junji Ito. Junji Ito je jeden z najznámejších autorov hororovej mangy. V príbehu ľudí zasahuje kliatba v podobe špirál. Tá postupne ničí obyvateľov fiktívneho mesta Kurouzu-cho. Uzumaki po novom dostane aj krátke štvordielne anime, o ktoré sa postará spoločnosť Adult Swim a nedávno dostalo nový teaser.

Nový teaser na anime Uzumaki

Spoločnosť Adult Swim zdieľala na svojom YouTube video, ktoré ukazuje prvé zábery z pripravovaného anime. Video sa začína predhovorom od režiséra Hiroshiho Nagahamu. Ten rozpráva o adaptovaní mangy na anime a prosí fanúšikov, aby boli trpezliví, keďže dátum vydania sa posunul na neskôr – na október 2022. Teaser ako taký začína od 1:30.

Manga je celá čiernobiela a je výnimočná vďaka jedinečnému umeleckému štýlu autora. Anime by malo byť taktiež čiernobiele a malo by si tento štýl zachovať. Je to jedinečné prevedenie, keďže pri väčšine anime sa aj napriek čiernobielej mange dodávajú farby.

Tešíte sa na tento krátky anime seriál? Čo hovoríte na teaser? Vaše dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com, hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -