Animovaná séria Blade Runner: Black Lotus dostala nový trailer. Dočkáme sa jej už túto jeseň

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovší prírastok z vesmíru Blade Runner nám konečne odhalil viac detailov. Spoločnosť Adult Swim (Rick a Morty) a Crunchyroll vypustili do sveta počas špeciálneho panelu na Comic-Cone 2021 v San Diegu skvelý nový trailer k anime seriálu Blade Runner: Black Lotus, ktorý uvidíme už túto jeseň. Presný dátum zatiaľ nepoznáme.

Nový trailer k anime sérii Blade Runner: Black Lotus:

Animovaná séria sa odohráva v Los Angelos, ako tomu bolo aj pri väčšine príbehov z franšízy Blade Runner. Dejovo nás tvorcovia zavedú do roku 2032, čiže sa dočkáme nového príbehu zasadeného niekde medzi pôvodným filmom Blade Runner (1982) a pokračovaním Blade Runner 2049 (2017).

Hlavnou postavou je Elle (Jessica Henwick), ktorá sa javí ako replikant vytvorený na konkrétny účel a disponuje špeciálnymi schopnosťami. Okrem Elle je taktiež známa pod prezývkou Black Lotus a nejakým zázrakom sa jej podarí utiecť pred stvoriteľmi. V upútavke ju vidíme na úteku pred veľkým počtom nebezpečných nepriateľov, ale uloviť ju nebude vôbec jednoduchá úloha. Elle je totiž veľmi zdatný a vytrvalý replikant, s ktorým zažijeme na malých obrazovkách veľa napínavých dobrodružstiev.

Blade Runner: Black Lotus
Zdroj: dazeddigital.com

Obsadenie seriálu

Blade Runner: Black Lotus bude pozostávať z 13 epizód, ktoré režírujú Shinji Aramaki a Kenji Kamiyama. O animácie sa postarala známa animačná spoločnosť Sola Digital Arts, zatiaľ čo Alcon Entertainment produkuje. Poteší aj prítomnosť legendárneho režiséra Shinichora Watanabeho (Cowboy Bebop, Samurai Champloo), ktorý v projekte zastáva pozíciu kreatívneho producenta.

V sérii okrem Henwick účinkujú Brian Cox (X-Men: Budúca minulosť), Wes Bentley (Hry o život), Stephen Root (Uteč) a mnoho ďalších zvučných mien. Takže sa určite máme na čo tešiť a o všetkých ďalších aktualizáciách o tejto unikátnej sérii ťa budeme informovať.

Páčil sa ti nový trailer k animovanej sérii Blade Runner: Black Lotus od spoločnosti Adult Swim? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -