Žltí Mimoni sú opäť na scéne. Ako sa buduje ich vzťah s Gruom v úplne prvom traileri?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Super Bowl LIV, ktorý sa odohral z nedele na pondelok, nám predstavil hneď niekoľko nových zaujímavých trailerov. Medzi nimi sa nachádzala aj úplne prvá ukážka na pokračovanie filmu Mimoni z roku 2015. Čo nám teda odhalil nový trailer na animovaný film Mimoni: Zloduch prichádza

Animovaný film Mimoni: Zloduch prichádza dostáva prvý trailer

V roku 2015 sme dostali úplne prvý spin-off animák zo sveta o geniálnych zloduchoch. Film Ja, zloduch o svojskom zlodejovi nám priniesol rovno 2 pokračovania. Medzi druhou a tretou časťou sme dostali animovaný film o Mimoňoch, ktorý nám ukazuje celú cestu od ich počatia až ku dňu, kedy sa ich cesty pretli s ich pánom, Gruom.

Od uvedenia filmu Ja, zloduch ubehlo už neuveriteľných 10 rokov. Táto séria sa už môže pýšiť tromi kmeňovými filmami a čoskoro už dvoma spin-offmi. Čo nám odhaľuje úplne prvý trailer na animovaný film Mimoni: Zloduch prichádza?

Kedy dostaneme plnohodnotný trailer?

Krátke promo, ktoré trvá 30 sekúnd, nám úplne na konci ukazuje, že plnohodnotný trailer na pokračovanie dostaneme už túto stredu. Mimo toho nám trailer toho moc zatiaľ neukazuje. Prvé zábery nám odhaľujú nové zábavné dobrodružstvo, ktoré bude tentokrát obohatené aj s mladým, ešte nepopulárnym Gruom.

Štúdio Illumination Entertainment sa osvedčilo ako celkom silný hráč v produkcii animovaných filmov. Zatiaľ čo Universal Pictures sa viac-menej stará „len“ o distribúciu filmov, vážnejšie slovo má práve Illumination Entertainment. Ich úplne prvý film bol práve Ja, zloduch z roku 2010.

mimoni
Zdroj: geektyrant.com

Mimo toho nám toto štúdio prinieslo aj ďalšie celovečerné animované filmy ako Lorax, Spievaj a Tajný život maznáčikov. A najnovší trailer na animovaný film Mimoni: Zloduch prichádza nám jasne dokazuje, že štúdio nemá v pláne spomaľovať či vôbec končiť.

Samotný trailer nám zatiaľ neukázal nijaké väčšie prekvapenia. No sme veľmi radi, že uvidíme, ako si Mimoni hľadali cestu ku svojmu pánovi. Zrejme sa dočkáme veľmi ťažkých a chaotických časov predtým, než sa dostali na úroveň, aká nám je ukázaná vo filme Ja, zloduch.

mimoni
Zdroj: newsdio.com

Trailer, ktorý k nám príde v stredu, nám zrejme ukáže viac. My vám rovnako ako dnes prinesieme najväčšie novinky z traileru. Zatiaľ si môžete skrátiť čas pozretím ďalších trailerov z najnovšieho Super Bowlu.

Tešíte sa na pokračovanie filmu Mimoni? Máte radi tieto animované filmy? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: youtube.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -