Animovaný film ‘Suicide Squad: Hell to Pay’ od štúdia DC odhaľuje prvé fotky a taktiež hviezdne obsadenie!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako je Vám už určite jasné, štúdio Warner Bros. to spolu s DCEU moc nevyhralo – Skoro všetky ich filmy totižto pohoreli, česť výnimkám. Jedno však treba štúdiu DC uznať. Robí vôbec najlepšie animované komiksovky, ktorým sa nedokáže vyrovnať ani Marvel. Príkladom idú bezchybné kreslené filmy ako Batman: The Dark Knight Returns alebo Batman: The Killing Joke. Tentokrát si pre nás Warner Bros. Home Entertainment a DC Entertainment pripravili film o našom obľúbenom tíme plnom záporákov. V Suicide Squad: Hell to Pay sa totižto titulný tím, poznaný aj pod menom Task Force X, dá opäť dokopy pod vedením Amandy Waller. Svoje životy budú tentokrát riskovať pre získanie mysteriózneho a mocného objektu.

Animovaný film Suicide Squad: Hell to Pay

Pár dní dozadu boli odhalené mená hercov, ktorí prepožičajú svoje hlasy postavám. Zaujímavé však je, že mená ľudí, ktorí na filme pracujú, zatiaľ stále neboli odhalené a sú udržiavané v tajnosti. Rovnako sa do sveta dostal aj prvý pohľad na filmy prostredníctvom pár fotiek. Na čele obsadenie stojí herec Christian Slater, ktorého môžeme poznať zo seriálu Mr. Robot. Vo filme stvárni postavu Deadshota. Pozrite si teda kompletný zoznam obsadenia, ktorý vypustil portál THR:

Christian Slater (Deadshot), Billy Brown (Bronze Tiger), Liam McIntyre (Captain Boomerang), Kristin Bauer van Straten (Killer Frost), Gideon Emery(Copperhead), Tara Strong (Harley Quinn), Vanessa Williams (Amanda Waller), C. Thomas Howell (Zoom), Dania Ramirez (Scandal Savage), James Urbaniak(Professor Pyg), Julie Nathanson (Silver Banshee), Jim Pirri (Vandal Savage and Vertigo), Greg Grunberg (Maxum Steel), Dave Fennoy (Blockbuster and Tobias Whale), Cissy Jones (Knockout), Natalie Lander (Darma), Trevor Devall (Punch), Dave Boat (Harvey Dent/Two-Face) a Matthew Mercer (Savage Gunman).

Animák Suicide Squad: Hell to Pay vyjde na DVD a Blu-Ray neskôr cez túto jar. Teraz si však pozrite spomínané prvé fotky z filmu:

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -