Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Jack Black a Seth Rogen. Nintendo odhalilo obsadenie animáku Super Mario Bros

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Spoločnosť Nintendo oznámila vzrušujúcu novinku, na ktorú sme čakali naozaj dlhú dobu. Animovaný film Super Mario Bros (oficiálny názov zatiaľ nepoznáme) sa stáva skutočnosťou a k dnešnému dňu poznáme aj celé hlasové obsadenie. A takéto hviezdne mená si určite zaslúžia tvoju pozornosť!

O animácie sa postará animačné štúdio Illumination (Ja, zloduch), ktoré má na svojom konte mnoho skvelých animákov. Po novom pribudne aj ten z prostredia legendárnej hry Mario Bros., ktorú v roku 1983 vytvoril Šigeru Mijamoto. Premiéra v USA je momentálne naplánovaná na 21. decembra 2022. Dátum uvedenie v našich kinách sa dozvieme neskôr.

Super Mario Bros
Zdroj: press-start.com.au

Animovaný film Super Mario Bros so sebou prinesie obrovský počet ikonických postáv

Priprav sa na niekoľko zvučných hollywoodskych hviezd v jednom projekte. V hlavnej úlohe Maria budeš počuť skvelého Chrisa Pratta (Strážcovia Galaxie), ktorý v tom nebude ani zďaleka sám. Na zozname sa nachádza aj jeho brat Luigi, ktorému hlas prepožičal Charlie Day (Ohnivý kruh). Svojou prítomnosťou nás taktiež potešia Anya TaylorJoy (The Queen’s Gambit) ako princezná Peach, Jack Black (Jumanji: Vitajte v Džungli) ako Bowser, KeeganMichael Key (Leví kráľ) ako Toad a Seth Rogen (Superbad) v úlohe Donkey Konga.

Spoločne s nimi sa vo filme predstavia aj ďalšie ikonické postavy, ktoré budú sprevádzať herci Kevin Michael Richardson ako Kamek, Fred Armisen ako Cranky Kong a Sebastian Maniscalco ako Spike. Vo filme nechýba ani Charles Martinet, dlhoročný a pôvodný hlas Maria zo série videohier.

Produkcia filmu bola oznámená v roku 2018. Producentom je Šigeru Mijamoto a generálny riaditeľ Illumination Chris Meledandri. Informácie o deji zatiaľ nepoznáme, ale všetko by nám mohla spoločnosť Nintendo oznámiť už v najbližších mesiacoch.

Super Mario Bros animovaný film
Zdroj: nintendo

Tešíš sa na animovaný film Super Mario Bros, ktorý si pod svoje krídla zobral uznávané animačné štúdio Illumination? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -