Pripravte si strieborný meč, ešte pred druhou sériou nám Netflix prinesie film The Witcher

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Seriál The Witcher pristál na Netflixe 20. decembra 2019 a už dnes ide o jednu z najväčších premiér na tejto platforme. Aspoň tak hovoria oficiálne čísla, keďže počas prvého mesiacu od vydania si šedivého zabijaka monštier pozrelo až 76 miliónov domácností. Ak to takto pôjde aj naďalej, tak pôjde o vôbec najúspešnejšiu prvú sériu v histórii Netflixu.

To sme sa dozvedeli zo štvrtkovej správy o výnosoch za štvrtý štvrťrok tohto streamovacieho giganta. Taktiež bolo spomenuté, že The Witcher bol ich druhým najpopulárnejších seriálom minulého roka. Na prvom mieste sa nachádzala obľúbená tretia séria seriálu Stranger Things, čomu sa nemôžeme čudovať.

serial the witcher druha seria
Zdroj: redanianintelligence.com

Anime film The Witcher je na ceste

Po obrovskom úspechu prvej série Zaklínača na seba pokračovanie nenechá dlho čakať. Natáčanie započne už vo februári, čo niekoľkokrát zdôraznil aj predstaviteľ hlavnej postavy, Henry Cavill. Jej vydania by sme sa mali dočkať v roku 2021. Ešte predtým by sme sa však mali dočkať aj celovečerného anime filmu, ktorý ponesie názov The Witcher: Nightmare of the Wolf.

Bolo oficiálne potvrdené, že film vytvorí showrunnerka seriálu Lauren Schmidt Hissrich a scenárista Beau DeMayo, ktorý sa postaral o scenár tretej epizódy. Podľa oficiálneho popisu sa môžeme tešiť na „svet Zaklináča expandovaný anime filmom, ktorý preskúma novú silnú hrozbu, ktorej čelí celý kontinent.

the witcher recenzia prva seria
Zdroj: uhdpaper.com

Animáciu má na starosti kórejské štúdio Studio Mir, ktoré stojí za seriálmi ako The Legend of Korra, Voltron: Legendary Defender a hlavne Kipo and the Age of the Wonderbeasts. Zatiaľ však nie sú žiadne informácie o tom, či postavám prepožičajú svoje hlasy herci zo seriálu. Vieme len to, že anime film bude nadväzovať na hraný seriál.

Netflix nám už niekoľkokrát potvrdil, že aj Amerika dokáže tvoriť „japonské“ rozprávky. Najlepším príkladom je anime seriál Castlevania, ktorého tretia séria bola už oficiálne potvrdená. Dátum vydania filmu The Witcher zatiaľ nepoznáme, no mohli by sme sa ho dočkať ešte pred premiérou očakávanej druhej série.

Tešíte sa na anime prínos do sveta Zaklínača? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -