Filmy

Pripravte si strieborný meč, ešte pred druhou sériou nám Netflix prinesie film The Witcher

Seriál The Witcher pristál na Netflixe 20. decembra 2019 a už dnes ide o jednu z najväčších premiér na tejto platforme. Aspoň tak hovoria oficiálne čísla, keďže počas prvého mesiacu od vydania si šedivého zabijaka monštier pozrelo až 76 miliónov domácností. Ak to takto pôjde aj naďalej, tak pôjde o vôbec najúspešnejšiu prvú sériu v histórii Netflixu.

To sme sa dozvedeli zo štvrtkovej správy o výnosoch za štvrtý štvrťrok tohto streamovacieho giganta. Taktiež bolo spomenuté, že The Witcher bol ich druhým najpopulárnejších seriálom minulého roka. Na prvom mieste sa nachádzala obľúbená tretia séria seriálu Stranger Things, čomu sa nemôžeme čudovať.

serial the witcher druha seria

Zdroj: redanianintelligence.com

Anime film The Witcher je na ceste

Po obrovskom úspechu prvej série Zaklínača na seba pokračovanie nenechá dlho čakať. Natáčanie započne už vo februári, čo niekoľkokrát zdôraznil aj predstaviteľ hlavnej postavy, Henry Cavill. Jej vydania by sme sa mali dočkať v roku 2021. Ešte predtým by sme sa však mali dočkať aj celovečerného anime filmu, ktorý ponesie názov The Witcher: Nightmare of the Wolf.

Bolo oficiálne potvrdené, že film vytvorí showrunnerka seriálu Lauren Schmidt Hissrich a scenárista Beau DeMayo, ktorý sa postaral o scenár tretej epizódy. Podľa oficiálneho popisu sa môžeme tešiť na “svet Zaklináča expandovaný anime filmom, ktorý preskúma novú silnú hrozbu, ktorej čelí celý kontinent.

the witcher recenzia prva seria

Zdroj: uhdpaper.com

Animáciu má na starosti kórejské štúdio Studio Mir, ktoré stojí za seriálmi ako The Legend of Korra, Voltron: Legendary Defender a hlavne Kipo and the Age of the Wonderbeasts. Zatiaľ však nie sú žiadne informácie o tom, či postavám prepožičajú svoje hlasy herci zo seriálu. Vieme len to, že anime film bude nadväzovať na hraný seriál.

Netflix nám už niekoľkokrát potvrdil, že aj Amerika dokáže tvoriť “japonské” rozprávky. Najlepším príkladom je anime seriál Castlevania, ktorého tretia séria bola už oficiálne potvrdená. Dátum vydania filmu The Witcher zatiaľ nepoznáme, no mohli by sme sa ho dočkať ešte pred premiérou očakávanej druhej série.

Tešíte sa na anime prínos do sveta Zaklínača? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Pridaj komentár