Krásny Godzilla film v štýle anime k nám dorazí už onedlho vďaka streamovacej službe Netflix. Boj o planétu Zem bude epický!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Milovníci anime a poriadnej akcie, máte sa načo tešiť! Už v januári sme sa dočkali prvého pohľadu na film, ale k dnešnému dňu toho prichádza oveľa viac. Snímka sa premiéry dočká len v japonských kinách, fanúšikovia tohto žánru však nemusia smútiť. Dohoda nakoniec dopadla na výbornú a pozrieť si ho budeme môcť aj v ostatných krajinách. Ako je to možné? Na naše obrazovky ho prinesie Netflix!

O čom bude anime Godzilla film?

Píšu sa posledné roky 20. storočia. V ten deň si ľudstvo uvedomí, že nie sú jedinými vládcami planéty Zem. Existencia monštra „Kaiju“ spôsobí chaos po celom svete. Začína sa dlhý boj o miesto na zemi, ktorý trvá pol storočia. Po všetkej snahe však ľudstvo prehrá a rozhodnú sa utiecť niekam inam. V roku 2048 sa karta obráti. Vyvolení, ktorých vybrala umelá inteligencia pod kontrolou centrálnej vlády nasadnú do medzihviezdnej lode Aratrum a odchádzajú na neznámu planétu Tau, ktorá je od zeme vzdialená 12 svetelných rokov. Podmienky na život sú na planéte Tau bohužiaľ katastrofálne a celý 20 ročný výskum padá do trosiek.

Hlavnou postavou jej Haruo, ktorý sa nachádza na lodi prisťahovalcov. Jeho rodičia boli zabití priamo pred ním, keď mal iba 4 roky. Od tej doby nemá v hlave nič iné, ako túžbu vrátiť sa na planétu zem a pomstiť sa za celé ľudstvo. Vzhľadom na to, že všetky výskumy pre život zlyhali je skupina vyvolených poslaná späť na planétu Zem, v ktorej sa nachádza aj Haruo. Avšak od ich príchodu na Zem ubehlo 20 rokov a celá planéta sa zmenila na nepoznanie. Ekosystému dominuje Godzilla a jej nový druh, ktorý za tie roky vytvorila. Dokáže ľudstvo získať krajinu spať? Naplní Haruo svoj osud?

Príchod na planétu Zem!; zdroj: movieweb.com

Netflix začiatkom mesiaca oznámil, že sa mu úspešne podarilo spojiť s popredným japonským anime štúdiom Polygon Pictures. Režiséri Kobun Shizuno a Hiroyuki Seshita zo všetkým súhlasili a film Godzilla: Monster Planet sa možno aj na vašich obrazovkách objaví už čoskoro. Scenár napísal uznávaný anime spisovatel Gen Urobuchi.

Netflix odhalil dablérov filmu!

Viesť ho bude 31 ročný herec Yuki Kaji, ktorého hlas ste mohli počuť v anime ako napríklad Attack On Titan alebo Ajin: Demi-Human. Svoj hlas filmu prepožičajú aj herci Takahiro Sakurai (Ajin: Demi-Human), Tomokazu Sugita (Attack on Titan), Junichi Suwabe (Kuroko no Baske), Kana Hanazawa (Psycho-Pass) a Mamoru Miyano (Tokyo Ghoul). Ak ste videli niektorú z vymenovaných anime, ich hlasy vám budú určite povedomé. Už teraz je jasné, že nás celkom isto čaká kvalitný anime filmový zážitok!

Godzilla: Monster Planet sa na Netflixe objaví za nejaký čas a vychutnať si ho budeme môcť v originálnom znení s titulkami. A teraz sa pozrite na plagát, ktorý ukazuje niečo z krásneho vizuálneho štýlu nadchádzajúceho anime filmu:

Haruo je už pripravený, zdroj: movieweb.com

Ak vám nestačil plagát, pripravili sme si pre vás aj pár obrázkov priamo z filmu! 

zdroj: movieweb.com
zdroj: movieweb.com
zdroj: movieweb.com
zdroj: movieweb.com
zdroj: movieweb.com
zdroj: movieweb.com

Ak je štýl anime vašim obľúbencom, tento film si určite nenechajte ujsť!  

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -