DC a Warner Bros. pracujú na animovanom filme Injustice. Uvidíme v ňom Supermana na strane zla?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmové štúdio Warner Bros. oznámilo skvelú novinku! Spoločne s DC nám prinesú animovaný film Injustice, ktorý už podľa názvu naznačuje príchod temných momentov. V tomto príbehu bude možné naozaj všetko a pripraviť sa môžeš na poriadnu dávku násilia s tvojimi obľúbenými komiksovými postavami.

Animovaná novinka bude vychádzať z obľúbenej hernej série Injustice, v ktorej sa Superman stáva zápornou postavou a jediný, kto ho dokáže zastaviť, je Batman.

DC Injustice film
Zdroj: youtube.com

Animovaný film Injustice od DC je už vo výrobe štúdia Warner Bros.

Aj keď v tomto momente nevieme o filme takmer nič, jedno je isté. Animované projekty od DC boli vždy kvalitne spracované, či už príbehovo alebo vizuálne. Dokonca si dovolím napísať, že vo viacerých prípadoch dokázali zatieniť kvalitu hraných filmov, takže nový animovaný projekt je medzi fanúšikmi zaručene vítaný.

Očakáva sa, že dej bude inšpirovaný sekvenciami Knightmare, ktoré nám vo filmoch Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti a Zack Snyders Justice League ukázal vizionársky režisér Zack Snyder.

DC Knightmare
Zdroj: dcextendeduniverse.com

Aký je rozdiel medzi hrou a filmom?

Vo videohrách Joker naláka Supermana, aby zabil Lois Lane a „náhodne“ pomocou jadrovej bomby zničil Metropolis. Po týchto udalostiach sa zo Supermana stáva tyran a Batman začína viesť odboj proti nemu.

Vo filmovej verzii, Loisina smrť z rúk Darkseida a neschopnosť Batmana ho zastaviť, ponechajú Supermana upadnúť do šialenstva. To z neho robí Darseidovu bábku, ktorému sa konečne podarilo ovládnuť planétu Zem. V tejto verzii je Batman opäť vodcom a v boji proti Supermanovi využije aj pomocnú ruku od niektorých záporných hrdinov.

Zamerajú sa teda tvorcovia na príbeh z videohier alebo z komiksovej série od Toma Taylora? Či ponechajú aj niektoré dejové prvky zo Snyderovho Knightmare? Všetko je zatiaľ otvorené, ale s príchodom nových detailov ťa budeme o všetkom informovať.

Bude podľa teba nový animovaný film Injustice od DC podložený víziou Zacka Snydera? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -