Captain America je zombie v prvej ukážke na animovaný MCU seriál What If…?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už počas akcie Comic-Con 2019 v San Diegu sme sa dozvedeli, že v kádri Disney+ seriálov zo sveta Marvel Cinematic Universe bude jeden z nich animovaný. Presnejšie pôjde o vôbec prvý animovaný MCU seriál, ktorý prenesie komiksovú sériu „What If…?“ na malé obrazovky. Každá epizóda nám prinesie iný príbeh z alternatívnych realít Marvel univerza.

Rozprávačom všetkých príbehov bude herec Jeffrey Wright (Westworld), ktorý stvárni vševidiacu postavu The Watcher. Hlasy svojim postavám prepožičajú ich herci z MCU – nebude chýbať Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Jeremy Renner a mnoho ďalších.

Animovaný MCU seriál „What If…?“

Pred nejakým časom sme sa tiež dozvedeli o troch príbehoch, ktoré v seriáli What If…? uvidíme. Čo keby si Peggy Carter zobrala sérum super vojaka namiesto Captaina Americu? Čo keby sa Captain America stal zombie a Bucky Barnes by proti nemu musel bojovať? Čo keby sa T’Challa stal Star-Lordom?

Nemusíte sa báť, tieto príbehy nijak neovplyvnia chod MCU. Na platforme Disney+ sa teraz nachádza nový dokument Marvel Expanding the Universe, ktorý nám ponúka prvý pohľad na tento seriál v pohybe. Presne tieto zábery už fanúšikovia videli na akcii D23, no teraz sa k nim konečne dostávame aj my.

https://www.youtube.com/watch?v=qYvkut2JTfg

Už sa naozaj tešíme na to, ako uvidíme svalnatú Peggy Carter bojujúc s nacistami v úlohe Captain Carter (alebo Captain Britain?). A zatiaľ čo sa pravdepodobne nikdy nedočkáme hranej verzie hororu Marvel’s Zombies, tak aspoň takto môžeme vidieť Capa ako zombie.

No a nakoniec uvidíme Black Panthera ako Star-Lorda, čo znie naozaj zvláštne a sme zvedaví na výsledok. Neostáva nám teda nič iné ako čakať do leta roku 2021, kedy sa animovaný seriál What If…? dostane na streamovaciu stanicu Disney+. Dovtedy sa určite dozvieme príbehy ďalších častí.

Ktoré komiksové What If…? príbehy by ste chceli vidieť na malej obrazovke? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -