SeriályTrailery

Pozrite si trailery na animované seriály Rýchlo a zbesilo a Jurský svet od Netflixu!

Animovaný seriál Rýchlo a zbesilo a Jurský svet

Streamovací gigant Netflix nám prinesie animované seriály Rýchlo a zbesilo a Jurský svet. O oba tituly sa postará štúdio DreamWorks Animation, ktoré má na konte tie najznámejšie animované filmy. Vyzerá to tak, že v Netflixe sa s animovanými seriálmi roztrhlo vrece.

Okrem týchto dvoch originálnych seriálov pripravujú aj ďalší s názvom Kipo & the Age of Wonderbeasts, v ktorom hlavnej postave prepožičia svoj hlas Karen Fukuhara (She-Ra and the Princesses of Power). Vráťme sa však k dvom vyššie spomínaným novinkám.

rýchlo a zbesilo dostane animovaný seriál

Zdroj: yahoo.com

Fast & Furious: Spy Racers

O animovanom seriáli zo série Rýchlo a zbesilo sme vás informovali ešte minulý rok. Jeho oficiálny titul znie Fast & Furious: Spy Racers a mali by sme sa ho dočkať ešte v priebehu tohto roka. V úlohe výkonného producenta sa neobjaví nikto iný, ako samotný Vin Diesel. Príbeh animovaného seriálu sa zameria na postavu Tonyho Toretta, presnejšie bratranca Doma (Vin Diesel). On a jeho kamaráti sú regrutovaní vládou, aby infiltrovali elitnú závodnú ligu pre zničenie kriminálnej organizácie, ktorá chce svetovú nadvládu.

Animák bude súčasťou niekoľkoročnej dohody, ktorá pretrváva medzi Netflixom a štúdiom DreamWorks Animation. Táto dohoda zatiaľ funguje päť rokov, pričom bolo vydaných 14 seriálov (Trollhunters od Guillerma del Tora, All Hail King Julien, …). Animovaný seriál bude vôbec prvou časťou expanzie, ktorá streamovacej platforme dovoľuje adaptovať filmy z knižnice štúdia Universal – A práve medzi ne patrí aj Rýchlo a Zbesilo.

Jurassic World: Camp Cretaceous

Druhým známym titulom s vlastným animovaným seriálom na Netflixe bude séria Jurský svet. Seriál nesie názov Jurassic World: Camp Cretaceous a na Netflix by mal prísť niekedy v priebehu roku 2020. Aj tento titul je súčasťou niekoľkoročnej dohody, ktorá sa zaoberá produkovaním originálnych animovaných programov pre deti a rodiny.

Príbeh seriálu bude nasledovať skupinu šiestich tínedžerov, ktorí boli vybratí na zážitok nového dobrodružného parku, ktorý je naproti ostrovu Isla Nublar. Keď však dinosaury spôsobia na ostrove veľkú katastrofu, tak skupina na ostrove uviazne. Žiadna možnosť spojenia s okolitým svetom neexistuje, a tak sa so skupiny cudzích ľudí musia stať kamaráti – inak nemajú šancu prežiť.

Tak čo, ktorý z týchto seriálov vás zaujal viac? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com, collider.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Seriály

  Finále desiatej série seriálu The Walking Dead sa kvôli koronavírusu oneskorí. Kedy ho uvidíme?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  Pridaj komentár