Seriál The Boys dostane animovaný spin-off. Príbehy preň napíšu aj Awkwafina, Andy Samberg či Seth Rogen

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Spin-off seriál The Boys: Diabolical

Pre milovníkov superhrdinov je nutné pozrieť si seriál The Boys. Projekt od Amazon Prime Video sa na nich pozerá z inej strany a ukazuje nám ich nedostatky. Ide taktiež o seriál pre dospelých, keďže je plný krvavých scén, nadávok a občas je tam aj nejaká tá sex scéna. A keďže treba takýto zaujímavo urobený seriálový svet rozširovať, dostaneme animovaný spin-off The Boys: Diabolical.

Seriál bude pozostávať z ôsmich epizód, čo nám potvrdil tvorca pôvodnej série a producent nového animovaného seriálu Eric Kripke. Pôjde však o antologickú sériu, čo znamená, že o jednotlivé príbehy epizód sa postarajú rôzni autori. Kripke ďalej povedal, že tento spin-off už takmer dokončili a že môžeme čakať ešte väčšie šialenstvo, než aké sme doteraz videli v The Boys.

O príbehy sa postarajú silné a známe mená

Samotný seriál predstavil jeden z hercov z The Boys, Karl Urban (Billy Butcher) vo videu vyššie. Čo je ale zaujímavejšie sú mená tvorcov jednotlivých príbehov. Určite treba vypichnúť mená ako Awkwafina, Andy Samberg či Seth Rogen, ktorých poznáme dosť aj vďaka ich hereckým kariéram. Ďalej to budú Garth Ennis, Eliot Glazer, Ilana Glazer, Evan Goldberg, Simon Racioppa, Justin Roiland, Ben Bayouth a Aisha Tyler

Animovaná séria nám ukáže ešte nevypovedané príbehy z tohto sveta. Práca na tomto projekte ale znamená, že práce na tretej sérii The Boys sa už pomaly končia a tak by sme si ju mohli pozrieť už čoskoro, snáď začiatkom roka 2022. Druhá séria totiž vyšla ešte v roku 2020 a tak už čakáme vyše roka na ďalšiu sériu. Správny fanúšik si počká ale tak dlho, ako treba.

The Boys Diabolical
Zdroj: collider.com

Nejde o jediný spin-off seriálu The Boys

Dostaneme novú animovanú sériu. The Boys tretia séria skončila produkciu v septembri. Všetko super správy. A čo ďalej? V septembri jedno nakrúcanie skončilo, no ďalšie dostalo zelenú. Natáčať sa začal totiž aj ešte nepomenovaný spin-off o superhrdinoch na vysokej škole. Tí, podobne ako dospelí superhrdinovia, radi robia to, čo sa im zachce. O deji sa vraví toto:

Pôjde u neúctivú sériu s hodnotením R. Skúma životy hormonálnych, súťaživých „superhrdinov“, ktorí podrobia svoje fyzické, morálne aj sexuálne hranice poriadnemu testu, súperiť budú aj o najlepšie kontrakty v najlepších mestách. Čiastočne komédia z prostredia vysokej školy, čiastočne Hry o život — ale stále so srdečnosťou, satirou a vzrušujúcosťou The Boys.

Ak milujete takéto krvavé seriály o superhrdinoch, určite je pre vás aj ďalší seriál z dielne Prime Video s názvom Invincible. Ide o animované dielo, ktoré nemá nič spoločné so svetom The Boys. Avšak rovnako ako on si nestavia servítok pred ústa. Ak si teda chcete skrátiť čakanie na tretiu sériu The Boys alebo jeho nový animovaný spin-off, pozrite si animovanú sériu Invincible.

Čo vravíte na toto oznámenie? Pozriete si aj animovaný seriál zo sveta The Boys?

Zdroj: collider.com, deadline.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -