Pozrite si trailer na nový animovaný seriál The Great North od tvorcov seriálu Bob’s Burgers

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Seriál The Great North prináša prvý trailer

Tvorcovia svetoznámeho animovaného seriálu Bob’s Burgers predstavili trailer na ich nový seriál The Great North. Tak, ako aj ich prvý seriálový počin, aj tu sa budú zameriavať na komédiu okolo rodinnej dynamiky. Seriál Bob’s Burgers má už 11 sérii a pre tých, ktorí bažia už po niečom novom, tvorcovia pripravili novú zábavu v starom šate.

Obsadenie a dej

The Great North si pod svoje krídla opäť zobralo štúdio Fox. Seriál sa bude zameriavať na postavy z rodiny Tobinových. Beef Tobin (ktorého dabuje Nick Offerman) je slobodným otcom, ktorý vychováva svoje štyri deti: troch synom menom Wolf (Will Forte), Ham (Paul Rust) a Moon (Aparna Nancherla) a dcéru menom Judy (Jenny Slate).

the great north
Zdroj: youtube.com

V seriáli sa objaví aj hlas Alanic Morissette, ktorá bude dabovať Judynu imaginárnu kamarátku.  Zážitky a vtipné situácie rodiny sa budú odohrávať na Aljaške. V traileri, ktorý nájdete nižšie v článku, sa dozviete, ako asi bude tento seriál vyzerať a o čom budú jeho epizódy.

Podobnosť so seriálom Bob’s Burgers je očividná

Vyzerá to tak, že sa tvorcovia neoddialili od svojho žánru a seriál The Great North v mnohom pripomína Bob’s Burgers. Okrem podobnej animácie nájdeme v oboch seriáloch zameranie sa na rodinu a podobný humor. The Great North sa tak zaradí medzi ďalšie animované seriály pre dospelých. Seriál si taktiež vzal aj mnoho dablérov z prvotného počinu, a tak vznikla otázka, či sa môžeme tešiť aj na rôzne hlasy ikonických hercov ako hostí. Tak to predsa bolo v seriáli Bob’s Burgers.

Naše otázky a zvedavosť naplní nový seriál už vo februári budúceho roku. Dovtedy nám tvorcovia snáď poskytnú viacej trailerov a teaserov a budú nás tak stále viac a viac navnaďovať na novú zábavu. Zatiaľ si však môžeme pozrieť iba krátky prvotný trailer na seriál The Great North.

Oslovil vás tento nový animovaný seriál? Plánujete si ho pozrieť? Vaše dojmy nám zanechajte v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -