Tvorcovia animovaného seriálu X-Men chcú pokračovať tam, kde skončili!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Spomínate si ešte na ten moment, kedy ste sa vôbec po prvýkrát stretli so svetom Marvel? Niektorí z nás spoznali našich obľúbených hrdinov prostredníctvom komiksov, tí mladší zas mohli vidieť hrané filmy X-Men či Iron Man. Ja osobne som sa stal fanúšikom Marvelu už ako malé dieťa, keď na televíznej stanici Fox Kids bežali animované seriály Iron Man, Spider-Man, Fantastická štvorka a samozrejme X-Men.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Bol som úplne namäkko z toho, že sa tieto seriály navzájom prelínajú a postavy skáču z jedného do druhého. Práve v tomto tkvelo ich čaro a úspech Marvel Cinematic Universe to iba potvrdzuje. Ktorý z týchto animovaných seriálov ste mali najradšej?

X-Men
Zdroj: cbr.com

Animovaný seriál X-Men z 90. rokov

Ja sa najviac prikláňam ku sérii X-Men, ktorá sa pôvodne vysielala od roku 1992 do 1997. Počas piatich sérií sme sa dočkali až 76 častí, ktoré nás oboznámili s týmto legendárnym tímom. Určite si spomínate aj na otváraciu sekvenciu, ktorú pre osvieženie pamäte priložím nižšie. Každopádne, pred týždňom sme videli film X-Men: Dark Phoenix, ktorý ukončil jednu ságu.

No a než sa dočkáme ďalšej, ktorá bude súčasťou MCU, ubehne pár dlhých rokov. Medzitým by sme sa tak mohli dočkať pokračovania animovanej série, ktoré chcú tvorcovia vytvoriť! Plánujú sa obrátiť na Disney s tým, že by chceli pokračovať presne tam, kde kedysi skončili.

Takto sa vyjadrila Larry Houston, ktorá bola režisérkou všetkých častí a zároveň figurovala ako producentka a scenáristka. Pokiaľ by všetko išlo dobrou cestou, vedeli by sme si seriál predstaviť na streamovacej službe Disney+, ktorú spustia neskôr tento rok.

Predsa len, tento seriál vznikol počas bankrotu Marvelu, takže ho musela financovať produkčná spoločnosť Saban Entertainment. Dnes je Marvel vďaka Disney úplne na vrchole potravinového reťazca, takže by pre nich animovaný seriál mal stáť ako omrvinka.

Tak čo, pozreli by ste si pokračovanie tohto nostalgického zážitku? My určite áno a dúfame, že to vyjde!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -