Seriály

Tvorcovia animovaného seriálu X-Men chcú pokračovať tam, kde skončili!

Spomínate si ešte na ten moment, kedy ste sa vôbec po prvýkrát stretli so svetom Marvel? Niektorí z nás spoznali našich obľúbených hrdinov prostredníctvom komiksov, tí mladší zas mohli vidieť hrané filmy X-Men či Iron Man. Ja osobne som sa stal fanúšikom Marvelu už ako malé dieťa, keď na televíznej stanici Fox Kids bežali animované seriály Iron Man, Spider-Man, Fantastická štvorka a samozrejme X-Men.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Bol som úplne namäkko z toho, že sa tieto seriály navzájom prelínajú a postavy skáču z jedného do druhého. Práve v tomto tkvelo ich čaro a úspech Marvel Cinematic Universe to iba potvrdzuje. Ktorý z týchto animovaných seriálov ste mali najradšej?

X-Men

Zdroj: cbr.com

Animovaný seriál X-Men z 90. rokov

Ja sa najviac prikláňam ku sérii X-Men, ktorá sa pôvodne vysielala od roku 1992 do 1997. Počas piatich sérií sme sa dočkali až 76 častí, ktoré nás oboznámili s týmto legendárnym tímom. Určite si spomínate aj na otváraciu sekvenciu, ktorú pre osvieženie pamäte priložím nižšie. Každopádne, pred týždňom sme videli film X-Men: Dark Phoenix, ktorý ukončil jednu ságu.

No a než sa dočkáme ďalšej, ktorá bude súčasťou MCU, ubehne pár dlhých rokov. Medzitým by sme sa tak mohli dočkať pokračovania animovanej série, ktoré chcú tvorcovia vytvoriť! Plánujú sa obrátiť na Disney s tým, že by chceli pokračovať presne tam, kde kedysi skončili.

Takto sa vyjadrila Larry Houston, ktorá bola režisérkou všetkých častí a zároveň figurovala ako producentka a scenáristka. Pokiaľ by všetko išlo dobrou cestou, vedeli by sme si seriál predstaviť na streamovacej službe Disney+, ktorú spustia neskôr tento rok.

Predsa len, tento seriál vznikol počas bankrotu Marvelu, takže ho musela financovať produkčná spoločnosť Saban Entertainment. Dnes je Marvel vďaka Disney úplne na vrchole potravinového reťazca, takže by pre nich animovaný seriál mal stáť ako omrvinka.

Tak čo, pozreli by ste si pokračovanie tohto nostalgického zážitku? My určite áno a dúfame, že to vyjde!

Zdroj: screenrant.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár