Filmy

Fotky z natáčania novej Annabelle 2 sú vonku! So zadržaným dychom sa nám predstavuje hrôzostrašná atmosféra.

Štúdio Warner Bros. nás sprevádza svojimi nadčasovými filmami už viac ako 90 rokov. Filmový velikán pritom začínal ako veľmi skromná firma s výbornými nápadmi, ktoré boli predurčené na realizáciu. Pod taktovkou Warner Bros. postupne začali vychádzať v chronologickom poradí filmy ako napríklad Brass, Across the Pacific, Moby Dick, Murder on the Waterfront a mnoho ďalších. Štúdio sa v poslednom čase začalo sústrediť na režiséra Jamesa Wana, ktorý stojí za realizáciou projektu “V zajatí démonov“, ktorý sa opieral o skutočné udalosti. Práve tento režisér sa stal hlavným producentom pre film Annabelle, ktorý dokázala svetu ukázať, že nie je všetku zlato, čo sa blyští. Horor vyšiel späť v roku 2014 a celosvetovo si dokázal zarobiť viac, ako 250 miliónov dolárov. A práve kvôli tomuto faktu sa James Wan spolu so štúdiom rozhodol pre natočenie pokračovania tohto ziskového hororu!

James Wan

Režisér James Wan stojí za najpopulárnejšími novodobými horormi; Zdroj: Screenrant.com

Dychberúce fotky z Annabelle 2!

Druhý diel Anabelle si tentokrát zobral na starosť iný režisér. Prvý film tejto začínajúcej série si mal možnosť zrežírovať John R. Leonetti. John žiaľ nesplnil očakávania hororových fanúšikov a práve preto sa rozhodol, že režisérske žezlo prenechá niekomu inému. Práve tohto žezla sa zhostil švédsky režisér David F. Sandberg (známy vďaka filmu Nezhasínaj). Snímka sa už taktiež dočkal druhého traileru, ktorý je ešte desivejší, ako ten prvý! Trailer nám ukazuje odvrátenú tvár našej neohrabanej ľudskosti spojenej s neutíchajúcim strachom.

S trailerom sme sa taktiež dočkali fotiek z natáčania druhého dielu Annabelle ktoré vyzerajú dychberúco! Z fotiek môžeme s istotou konštatovať, že sa nám otvára úplne rozdielny príbeh, než ten, ktorého sme sa dočkali v prvom dieli. Ako však film dopadne vo finálnom spracovaní sa dozvieme už 10. augusta! Dovtedy môžeme ako diváci len konšpirovať alebo si kúpiť nového kamaráta v podobe malej bábiky.

Annabelle 2

Linda a Anabelle. Zdroj: Screenrant.com

Anabelle

Janice a Anabelle. Zdroj: Screenrant.com

Anabelle

Janice. Zdroj: Screenrant.com

About author

I love Pickles
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár