Annabelle 2 sa k nám blíži!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

ilm Annabelle nebol v žiadnom prípade jedným z najväčších úspechov roku 2014, ale zarobil veľký počet peňazí. Blumhouse Productions si stanovilo za úspech  filmu získanie cca 84.000.000 USD z rozpočtu iba 6.500.000 USD. Určite boli prekvapení, keď sa po sčítaní celkovej sumy štúdio Blumhouse Productions obohatilo o neuveriteľných 256.800.000 USD. Takže správy o pokračovaní nie sú vôbec prekvapivé. Prekvapivé je len to, že to trvalo Warner Bros. a New Line tak dlho. Pôvodný scenár k filmu Annabelle bol napísaný Gary Daubermanom. Pri otázke či sa vráti na svoju pozíciu v pokračovaní je jasná. Áno, Gary Dauberman sa vráti na pozíciu scenáristu vo filme Annabelle 2.

Film je v súčasnej dobe v aktívnom vývoji. John Leonetti režíroval prvý film, ale nie je známe, či sa objaví pri jeho pokračovaní. Pôvodný režisér filmu V zajatí démonov, James Wan sa bude znova venovať produkcii. Neminie ho spolupráca s Davom Neustädterom a Walterom Hamadom, ktorí dohliadajú na pokračovanie pre New Line. Žiadne podrobnosti zatiaľ neboli odhalené a nie je známe, kto si zahrá v novom filme. V prvej časti sme sa mohli stretnúť z hercami ako Annabelle Wallace, Ward Horton, Alfre Woodard, Michelle Romano, Eric Ládin, Paige  Diaz a neuveriteľný Tony Amendola.

Film Annabelle je založený podľa skutočnej udalosti o bábike Annabelle, ktorá bola údajne posadnutá. Film sa  snažil ponúknuť príbeh, ktorý nám odhalí krutú pravdu z minulosti. Čo nám môže ponúknuť druhé pokračovanie? Tešíte sa na ďalší príbeh o posadnutej bábike Annabelle?

Pôvodný film mal premiéru 3.októbra 2013.

Pokračovanie by sa malo objaviť v roku 2016.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah