Filmy

Annabelle 2 sa k nám blíži!

ilm Annabelle nebol v žiadnom prípade jedným z najväčších úspechov roku 2014, ale zarobil veľký počet peňazí. Blumhouse Productions si stanovilo za úspech  filmu získanie cca 84.000.000 USD z rozpočtu iba 6.500.000 USD. Určite boli prekvapení, keď sa po sčítaní celkovej sumy štúdio Blumhouse Productions obohatilo o neuveriteľných 256.800.000 USD. Takže správy o pokračovaní nie sú vôbec prekvapivé. Prekvapivé je len to, že to trvalo Warner Bros. a New Line tak dlho. Pôvodný scenár k filmu Annabelle bol napísaný Gary Daubermanom. Pri otázke či sa vráti na svoju pozíciu v pokračovaní je jasná. Áno, Gary Dauberman sa vráti na pozíciu scenáristu vo filme Annabelle 2.

Film je v súčasnej dobe v aktívnom vývoji. John Leonetti režíroval prvý film, ale nie je známe, či sa objaví pri jeho pokračovaní. Pôvodný režisér filmu V zajatí démonov, James Wan sa bude znova venovať produkcii. Neminie ho spolupráca s Davom Neustädterom a Walterom Hamadom, ktorí dohliadajú na pokračovanie pre New Line. Žiadne podrobnosti zatiaľ neboli odhalené a nie je známe, kto si zahrá v novom filme. V prvej časti sme sa mohli stretnúť z hercami ako Annabelle Wallace, Ward Horton, Alfre Woodard, Michelle Romano, Eric Ládin, Paige  Diaz a neuveriteľný Tony Amendola.

Film Annabelle je založený podľa skutočnej udalosti o bábike Annabelle, ktorá bola údajne posadnutá. Film sa  snažil ponúknuť príbeh, ktorý nám odhalí krutú pravdu z minulosti. Čo nám môže ponúknuť druhé pokračovanie? Tešíte sa na ďalší príbeh o posadnutej bábike Annabelle?

Pôvodný film mal premiéru 3.októbra 2013.

Pokračovanie by sa malo objaviť v roku 2016.

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár