Nový trailer na film Ant-Man a Wasp: Quantumania – Kang sa ukazuje v plnej sile, konečne vidíme aj M.O.D.O.K.-a

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Fáza 5 začne naozaj grandiózne. Zatiaľ čo predošlá MCU fáza sa vyrovnávala s následkami predošlej ságy, nová sa naplno pustí do vytvorenia zápletky pre tú nasledujúcu. Svedčí o tom aj záporák prvého filmu (a zároveň celej) Fázy 5, ktorým je Kang Dobyvateľ (Jonathan Majors). Jeho neskutočnú silu nám predstavuje nový trailer na film Ant-Man a Wasp: Quantumania.

Film sa zameria, ako inak, na Scotta Langa/Ant-Mana (Paul Rudd), pre ktorého pôjde o tretí (a pravdepodobne) aj posledný sólový film. Je z neho pomerne veľká hvieza, no aj napriek tomu nezabúda byť dobrým partnerom Hope Van Dyne/Wasp (Evangeline Lilly) a nápomocným otcom tínedžerskej dcére Cassie Lang (Katehryn Newton). Tá podľa nových záberov totiž skončila aj vo väzení.

Nový trailer na film Ant-Man a Wasp: Quantumania

Jablko nepadlo ďaleko od stromu a Cassie je teda Scottovi naozaj veľmi podobná. A to aj v zachraňovaní ľudí. Ako sme už videli v predošlom traileri, práve Cassie postaví akýsi vysielač, ktorým chce pomáhať iným. Tento stroj ich ale nakoniec všetkých, vrátane Hopeiných rodičov Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) a Hanka Pyma (Michaled Douglas), vtiahne do Kvantovej ríše.

Tam stretávajú okrem iného aj s Krylara (Bill Murray), no taktiež vojdú do cesty Kangovi. Ten je zo začiatku presvedčivý a ponúka Scottovi, že mu dá čas, aby mohol dobehnúť zameškané roky so svojou dcérou. O tie prišiel ako kvôli väzeniu, tak kvôli tomu, že na 5 rokov skysol v Kvantovej ríši. Netrvá ale dlho a Kangova príjemná tvár sa zmení na bojovnú. V traileri ho konečne vidíme používať aj schopnosti a už teraz nám je ľúto nových Avengerov.

M.O.D.O.K. sa odhaľuje v celej svojej kráse

Okrem neho sme konečne dostali aj prvý pohľad na záporáka M.O.D.O.K.-a, ktorého má údajne stvárniť Corey Stoll z prvého Ant-Man filmu. Doteraz sme mali možnosť vidieť ho iba na rôznych propagačných materiáloch a hračkách, no ani v traileri toho veľa neurobil. Vidíme ho ale vo viacerých scénach, pričom v niektorých má masku a v iných vidím aj jeho tvár.

Nový film o Ant-Manovi má mať prepojenie aj na nový Avengers film – Avengers: The Kang Dynasty. Nabáda nás k tomu ako veta z traileru – „buďte svedkom začiatku novej dynastie“, tak aj to, že scenárista Jeff Loveness napísal scenár aj ku The Kang Dynasty, aj k Ant-Man 3. Prvý film novej fázy s miniatúrnymi hrdinami v ešte miniatúrnejšom svete príde do kín 16. februára 2023.

Čo hovoríte na nový trailer? Ako sa vám pozdáva vizuál M.O.D.O.K.-a?

Zdroje: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -