Inšpirujte sa Ant-Manom počas karantény. Čo robil v domácom väzení?

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Čo by robil Ant-Man počas krantény? Inšpirujte sa scénou o jeho domácom väzení

Koronavírus nám ponúkol toľko času až nevieme, čo s ním. Rozmýšľame len nad tým, ako tento vírus ovplyvní svet, a už ani nemáme chuť vymýšľať si nové aktivity na zabitie času. My vám ale ponúkame tú najlepšiu inšpiráciu, aby ste ju nemuseli hľadať sami. Toto sú činnosti, ktoré by robil obľúbený Marvel charakter Ant-Man počas karantény.

Naučte sa kartový trik

And-Man kartový trik
Zdroj: twitter.com

Nemyslíme to práve tak, ako to podal Paul Rudd v Ant-Manovi. Youtube ponúka množstvo videí s inštrukciami ako na to. Tak prečo to neskúsiť? Nájdete v sebe skrytý talent, ktorý potom môžete predvádzať celej rodine. Určite ich milo prekvapíte a zabavíte!

Čo tak vyskúšať hudobný nástroj?

Ant-Man bicie
Zdroj: plentyofpopcorn.wordpress.com

Má vaša babka, dedko alebo mama doma nejaký hudobný nástroj, na ktorom zvykli hrávať? Tak prečo si to nevyskúšať! Existuje mnoho tutoriálov, ktoré vám pomôžu v týchto ťažkých časoch. Taktiež treba myslieť na to, že vám čas pôjde oveľa rýchlejšie.

A ak zistíte, že to nie je nič pre vás, aspoň si vybudujete o to väčší rešpekt k človeku, čo má tento nástroj v malíčku. Samozrejme, môžete do nejakého hudobného nástroja aj investovať ak si veríte, že vás to chytí a nemáte doma nič v ponuke.

Prečítajte si zaujímavú knihu

Ant-Man počas karantény
Zdroj: reddit.com

Áno, aj takto by vyzeral Ant-Man počas karantény. Ak kniha Na vine sú hviezdy, nie je práve pre vás, čo tak vyskúšať niečo iné? Žánrov a kníh je neskutočne veľa, tak sa pozrite do vašej knižnice a vyberte si niečo, čo vás zaujíma.

Urobte si karaoke party

Ant-Man karaoke
Zdroj: youtube.com

Napriek tomu, že toto nevyzerá možno až tak lákovo, za pokus nič nedáte! Ak prežívate karanténu s viacerými ľuďmi, prečo si neurobiť karaoke párty? Potešíte tým nie len seba, ale aj susedov.

Naučte sa tvorivé umenie origami

Ant-Man origami
Zdroj: twitter.com

Už žiaci na základných školách sa učia origami. Skladajú rôzne zvieratká alebo jednoduché veci podľa návodu. Vy sa môžete takto inšpirovať tiež. Na internete nájdete množstvo tutoriálov a návodov, ktoré vám pomôžu pri skladaní aj ťažších vecí. A váš domov bude vyzerať ako z papierovej rozprávky!

Vyskúšajte nový šport

Ant-Man basketball
Zdroj: spotern.com

Ant-Man si to vymyslel priam dokonalo, keďže mal basketbalový kôš, s ktorým sa vedel vyhrať. Napriek tomu, že toto mnohý z vás doma mať nebudú, stále si môžete nájsť záľubu v nejakom športe. Či už je to niečo, čo sa dá robiť vnútri alebo na dvore. Určite si vymyslite niečo, čo vás zabaví.

Vytvorte si domáci bowling

Ant-Man počas karantény - bowling
Zdroj: film-grab.com

Ak máte doma kolky tak nemáte na čo čakať. No aj keď sa nič také vo vašich skriniach nenachádza, môžete si bowling vytvoriť napríklad z plastových fliaš alebo nepotrebných vecí vo vašom dome či byte. Možno vám to nezaberie veľa času ale určite vás táto zábavka na chvíľku poteší.

Inšpiroval vás Ant-Man k nejakej činnosti? Dajte nám vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -