Neuveríte, kde a ako sa herec Anthony Mackie dozvedel o filme Captain America 4

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Anthony Mackie sa o Captain America 4 dozvedel naozaj netradične

Captain America je preč, nech žije nový Captain America! Aj tak by sme mohli v krátkosti povedať, o čom bol posledný MCU seriál The Falcon and the Winter Soldier. Dozvedeli sme sa, kto je novým nositeľom štítu. Bude to herec Anthony Mackie, ktorý bude podľa nových informácií hrať hlavnú postavu filmu Captain America 4. Túto informáciu sa ale nedozvedel od štúdia Marvel.

V spomínanom seriáli sme videli duo Sam Wilson (Anthony Mackie) a Bucky Barnes (Sebastian Stan), ktorí museli čeliť osobným problémom, ktoré sa im našťastie podarilo vyriešiť. Dôležitou súčasťou bol aj John Walker (Wyatt Russell), ktorý krátko pôsobil ako nový Kapitán, no za pomoci Valentiny Allegry de Fontaine (Julia Louis-Dreyfus) sa z neho stal U.S. Agent.

oficiálny trailer falcon and winter soldier
Zdroj: content.mtime.com

Stretli sme sa aj s postavou Sharon Carter (Emily Van Camp), ktorá bola odkrytá ako mocný biznismen so zbraňami Power Broker. Tá si dokonca aj najala Batroca (Georges St-Pierre) ako žoldniera. Nesmieme zabudnúť ani na Barona Zema (Daniel Brühl), ktorému sa aj z väzenia podarilo dokončiť svoj plán, na rozdiel od Karli Morgenthau (Erin Kellyman), ktorá zomrela pred dokončením jej plánu.

Za všetko môže predavač

Anthony Mackie nevedel, že sa ako Captain America ukáže v novom pokračovaní. Dozvedel sa to nie od štúdia, ale od predavača v obchode s potravinami. Ten si to prečítal zrejme na nejakej sociálne sieti alebo na webe a neveril vlastným očiam rovnako, ako mnohí z nás. Keď videl Mackieho, hneď sa ho na to opýtal. Anthony tento príbeh vyrozprával v jednom rozhovore:

Doslova som to zistil včera v obchode s potravinami. Predavač menom Dwayne, fajn týpek, bol taký, že: „Hej, chlape. Je to reálne?!“ [drží mobilný telefón], ja na to že: „Nič som nepočul.“ To je to, čo milujem na pracovaní pre Marvel. Zavolajú vám, sú takí, že: „Príď do L.A. Chceme ti povedať, čo sa to deje.“ Takže som nadšený, že uvidím, čo sa stane, ale nič som nepočul.

Pre film napíše scenár tvorca seriálu The Falcon and the Winter Soldier Malcolm Spellman. Mackie sa na film teší a v rozhovore žartoval, že by bolo vážne zlé, ak by film Captain America 4 začal a jeho by zostrelili z oblohy. Či v tomto filme uvidíme aj pôvodného Capa v podaní Chrisa Evansa je otázne. Myslím si ale, že starý Steve Rogers by nás všetkých potešil.

Anthony tiež prezradil, že sa veľmi teší z toho, ako tento posun v kariére z Falcona na Capa môže osláviť s ľuďmi, s ktorými začínal vo filme Captain America: The Winter Soldier a s ktorými odvtedy spolupracuje už osem rokov. Všetci sa z tohto viac-menej spoločného úspechu tešili a všetci, cez štáb a aj ľudí v kancelárii, tento úspech zdieľali ďalej.

Bude teda druhá séria Falcon a Winter Soldier?

Toto zatiaľ potvrdené nebolo a po oznámení nového filmu to znie aj trošku menej pravdepodobne. O druhej sérii sa však hovorilo niekoľkokrát a tak je možné, že tvorcovia potešia fanúšikov a darujú im ďalšiu sériu k tomuto akčnému seriálu. Lebo kto vie, kde by sme potom znova videli kombináciu Captain America a Winter Soldier, resp. White Wolf.

Mackie na túto tému povedal len to, že nepočul o tom, aby druhá séria bola vo výrobe. Práca s hereckým kolegom Sebastianom Stanom a s režisérkou Kari Skogland je podľa neho ale vždy úžasná. Práca na druhej sérii by tak bola pre neho veľká sranda. My by sme druhou sériou určite nepohrdli a budeme čakať na to, čo povie štúdio.

Tešíte sa na nového Captaina Americu? O čom si myslíte, že vznikne Captain America 4? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: movieweb.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -