Anthony Ramos sa pridal k obsadeniu MCU seriálu Ironheart. Údajne bude mať veľmi dôležitú rolu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Anthony Ramos bude v seriáli Ironheart

Aj keď si mnohí mysleli, že nasledovníkom Iron Mana bude Spider-Man, nemali úplne pravdu. Jeho priamym nasledovníkom bude totiž hrdinka, ktorá dostane svoj vlastný seriál s názvom Ironheart. Dievčina s rovnakým superhrdinským menom, aké nesie aj seriál, má vlastnoručne vyrobený oblek podobný tomu Iron Manovmu. A keďže Ironheart nebude obsahovať len jednu postavu, k obsadeniu seriálu sa pridáva aj Anthony Ramos.

Herec a spevák je teda známy vďaka svojim piesňami, no zahral si aj vo viacerých oceňovaných filmoch a divadelných hrách. Z divadelných hier spomeniem projekty ako Hamilton a In the Heights, ktoré má oba na starosti Lin-Manuel Miranda. Na filmovom plátne sme si ho mohli všimnúť v tituloch ako Zrodila sa hviezda alebo Godzilla II: Kráľ monštier. Na ďalší rok zahviezdi aj v pripravovanom filme Transformers: Rise of the Beasts.

Anthony Ramos
Zdroj: indiewire.com

Jeho rola v seriáli má byť vraj dôležitá

Riri Williams/Ironheart sa v komiksoch objavila ešte len v roku 2016 a už dostane vlastný hraný seriál. Riri je veľmi inteligentná mladá žena, ktorá v pätnástich už navštevovala MIT a postavila si vlastný lietajúci oblek, ktorý by jej mohol závidieť aj Iron Man. Stark sa o tom ale naozaj dopočul a keď videl jej talent, rozhodol sa ju podporiť v tom, aby bola superhrdinkou. A podobne ako v komiksoch, aj v MCU zrejme preberie jeho miesto.

Postavu stvárni herečka Dominique Thorne (Judas and the Black Messiah). Po jej boku si teda po novom zahrá aj Anthony Ramos, ktorého rola je ale zatiaľ neznáma, keďže ju štúdio neprezradilo. Niektoré zdroje ale tvrdia, že by mal mať naozaj veľkú úlohu, a to nie len v seriáli. Podľa nich by totiž mal mať dôležitú rolu aj v budúcnosti MCU, pričom jej odhalenie prirovnávajú k odhaleniu role Kanga Dobyvateľa (Jonathan Majors) v seriáli Loki.

Ironheart, Iron Lad, Dominique Thorn
Zľava doprava: Iron Lad, Ironheart/Riri Williams a Dominique Thorne; Zdroj: comicbook.com, screenrant.com

Z toho vyplýva, že Ramos by si mohol zahrať mladú verziu a zároveň jedného z variantov Kanga, známeho pod menom Iron Lad/Nathaniel Richards. Je to vzdialený potomok Mr. Fantastica/Reeda Richardsa. V komiksoch to bol jeden zo zakladateľov skupiny Young Avengers, ktorý ju aj istý čas viedol a ktorá sa pomaly v MCU formuje. Iron Lad mal taktiež špeciálny oblek podobný Iron Manovmu.

Riri Williams najprv uvidíme v tohtoročnom filme

A práve preto by dávalo zmysel, že bude v seriáli Ironheart hrať práve túto postavu, keďže Riri Williams vie vyrobiť a opravovať takýto vylepšený oblek. A všetky ostatné informácie naznačujú, že by skutočne mohol hrať Ramos túto postavu, avšak zrejme nám to potvrdí až seriál. Čo sa týka Riri, tú uvidíme trošku skôr než v jej vlastnom seriáli, keďže Kevin Feige potvrdil, že sa ukáže v tohtoročnom filme Black Panther: Wakanda Forever. Ten bude mať premiéru 11. novembra 2022.

Akú rolu bude podľa vás hrať Anthony Ramos? Bude to mladšia verzia Kanga menom Nathaniel Richards?

Zdroj: deadline.com, hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -