Antonio Banderas je Picasso v prvom traileri na druhú sériu úspešného seriálu Genius!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Einsteina nahrádza Picasso! Pozrite si prvý trailer na druhú sériu úspešnej novinky Genius!

Genius je nový seriál, ktorý si svoju prvú sériu odpremiéroval pred rokom. Tá v desiatich epizódach vyrozprávala život Alberta Einsteina. Seriál bežal na stanici National Geographics a hneď sa stretol s mnohými nomináciami na rôzne televízne ocenenia. Je to teda jeden z mála projektov z tejto stanice, ktorý zafungoval takto dobre, a mnohí fanúšikovia mi dajú za pravdu ak poviem, že sa o ňom malo rozprávať ešte viac.

Genius sa však nikdy nechcel zamerať len na jeden príbeh, a preto pomenovanie druhej série slúži už iba ako formát. Pokračovanie sa teda oficiálne volá Genius: Picasso, a ako už názov prezrádza, tentoraz sa zameriame na život slávneho maliara Pabla Picassa. Einsteina si zahral Geoffrey Rush, ako Picasso sa zase ukáže Antonio Banderas. Tí, ktorí videli prvú sériu určite vedia, že veľkú rolu v nej hral aj mladý Einstein. Vyzerá to teda tak, že aj život tohto umelca bude vyrozprávaný podobnou cestou.

Tvorcovia vedia čo fungovalo a idú v tom krásne pokračovať. Trailer nám prakticky ukazuje prvé zábery na celý život tohto slávneho maliara, a tak ako pri Einsteinovi, aj v Picassovi odhalia aj to zlé. Už trailer sa zameral na fakt, že Pablovi na získanie ženy stačila jedna veta „Chcem ťa namaľovať“, takže už teraz je jasné, že toto bude jedna z hlavných priorít druhej série. Dúfame, že tvorcovia pri Picassovi nepoľavia a prinesú nám 10 skvelých epizód, o živote ďalšieho géniusa. Druhá séria bude premiérovať 24. apríla. Vlani české odvetvie National Geographic vysielalo prvú sériu s jednodňovým omeškaním a rovno s českým dabingom, takže ak ju niekto sledoval tam, pravdepodobne môže očakávať rovnaký postup aj teraz.

Čo vravíte na trailer? Bude druhá séria seriálu Genius rovnako dobrá ako prvá? Tešíte sa na Banderasove prevedenie slávneho umelca? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -