Anya Taylor-Joy, kráska z filmu Split sa pridáva do nového projektu! Čo to bude?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tí, čo videli pomerne nový film Split, comeback režiséra M. Night Shyamalana, vedia o koho ide. Hlavná z troch unesených dievčat, krásna Anya Taylor-Joy by sa mala pridať do nového pripravovaného filmu! Toto dievča sme si rovnako dobre zapamätali aj kvôli jej hlavnej roli v horore The Witch. Anya má len 20 a tento rok dostala nomináciu na cenu BATFA za „Rising Star Award“. Čo znamená, že ju budeme vo filmoch asi vídať častejšie. Je však otázne, či ju uvidíme v pokračovaní filmu Split. Viac o pokračovaní tohto filmu si môžete prečítať na tomto odkaze.

Anya Taylor-Joy
Anya Taylor-Joy vo filme Split | Zdroj: tripwiremagazine.co.uk

The Sea Change

Anya Taylor-Joy by sa však mala ukázať vo filme od nominantky na Oscara, Kristin Scott Thomas (Mission: Impossible). Jej režisérsky debut bude niesť názov The Sea Change. Romantická dráma bude založená na novele od Elizabeth Jane Howard, ktorá nesie rovnaký názov ako film. Kristin si vo filme zahrá po boku Marka Stronga (Kingsman: The Secret Service, Sherlock Holmes), ktorý by mal byť tiež súčasťou filmu.

Anya Taylor-Joy
Anya Taylor-Joy vo filme The Witch, Zdroj: popoptiq.com

The Sea Change bude o skupinke ľudí, ktorí prehodnocujú stratu, lásku a ľudské spojenie, keď sa ocitnú na osamelom Gréckom ostrove. Emmanuel (Mark Strong) je úspešný Londýnsky dramatik, vydatí za jeho manželku Lillian (Kristin Scott Thomas). Po mnoho rokoch ich manželstvo zažíva krízu. Tá je prekonaná príchodom zvedavej a priamočiarej mladej ženy, Alice (Anya Taylor-Joy). Ich vzťah je hodený do perspektívy, keď sa ich život obráti hore nohami.

Rebecca Lenkiewicz vytvorí adaptáciu románu pre film, producentom je Barnaby Thompson. Film sa začne natáčať ešte tento rok v Británii a Európe.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -