Spin-off filmu Mad Max: Zbesilá cesta má v hľadáčiku herečku Anyu Taylor-Joy do hlavnej úlohy

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Niet pochýb o tom, že Mad Max: Zbesilá cesta je najlepším filmom roku 2015 a zároveň jedným z najlepších akčných filmov vôbec. Tento skvostný epos od režiséra Georga Millera si v roku 2016 odniesol domov šesť zlatých sošiek z desiatich nominácií a fanúšikovia čakajú na pokračovanie so zatajeným dychom.

Kvôli určitým problémom tvorcov so štúdiom Warner Bros. sme si museli počkať trochu dlhšiu dobu, no aktuálne je všetko na dobrej ceste. Najskôr by sme sa mali dočkať filmu Furiosa, teda vedľajšieho filmu série z dôb pred udalosťami Zbesilej cesty. Potom by malo nasledovať priame pokračovanie série s názvom Mad Max: The Wasteland s Tomom Hardym v hlavnej úlohe.

Furiosa Mad Max
Zdroj: overmental.com

Anya Taylor-Joy v Mad Max filme

Film Furiosa sa zameria na mladšiu verziu postavy, ktorú v roku 2015 stvárnila herečka Charlize Theron. Malo by sa teda jednať o prequel, ktorý rozpovie zaujímavý príbeh o jej minulosti. Režisér George Miller teda aj napriek epidémii aktuálne hľadá správnu herečku na obsadenie do hlavnej úlohy.

Portál Variery informoval o tom, že sa v hľadáčiku režiséra aktuálne nachádza mladá a talentovaná Anya Taylor-Joy. Poznať ju môžete z filmov ako Čarodejnica alebo novinky Emma., no skvelú hlavnú úlohu stvárnila aj v Rozpoltený a jeho pokračovaní Glass. Najbližšie sa na ňu môžeme tešiť v Marvel filme Noví mutanti a neskôr v hlavnej úlohe hororu Last Night in Soho od úžasného Edgara Wrighta.

Anya Taylor-Joy
Zdroj: youtube.com

Herečka už dokonca podstúpila aj kamerový test, ale nemusíte sa báť, aj George Miller dbá na zdravie a karanténu. Tento test sa totiž kvôli epidémii konal prostredníctvom aplikácie Skype. Aj napriek predchádzajúcim zvučným projektom by práve film Furiosa bol tým najväčším a najdôležitejším v jej kariére. My jej túto úlohu zaručene prajeme, každým filmom máme jej herecký talent radšej a veríme, si režisér vyberie práve ju.

A kedy by potenciálne natáčanie Millera a Taylor-Joy mohlo začať? Informácie hovoria, že režisér plánuje započať natáčanie už v roku 2021. Dovtedy by mal projekt oficiálne dostať zelenú, mal by byť ohlásený štúdiom Warner Bros. a hlavne by mala pominúť epidémia koronavírusu.

Myslíte si, že by bola Anya Taylor-Joy správnym výberom do úlohy mladej Furiosy? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -