Filmy

Kultový horor Nosferatu sa dočká remakeu s krásnou Anyou Taylor-Joy a režisérom Čarodejnice!

Myslím si, že každý dobre pozná originálny nemý film Nosferatu z roku 1922. Dnes už je tento upír s tvárou potkana a ušami netopiera kultovým filmom. Samozrejme, aj kultovky sa nevyhnú svojim remakeom. Dvoch sme sa kedysi už dočkali a pred nejakým časom sa von dostala správa, že sa chystá aj tretí. O réžiu sa postará Robert Eggers, ktorý má na konte napríklad výborný horor s názvom Čarodejnica. Po nejakom čase sme sa teda konečne dočkali noviniek, tentokrát ohľadom obsadenia filmu! Eggers bude totižto znova spolupracovať s mladou a nádhernou herečkou, ktorú môžeme poznať práve z filmu Čarodejnica. Že jej tie horory ale seknú!

Anya Taylor-Joy

Anya Taylor-Joy | Zdroj: tripwiremagazine.co.uk

Anya Taylor-Joy v remakeu Nosferatu!

Samozrejme máme na mysli hlavnú postavu filmu The Witch, Anyu Taylor-Joy! Tejto talentovanej herečke horory naozaj sadnú, čo potvrdila aj vo filme Rozpoltený s Jamesom McAvoyom. Okrem Nosferatuho ju budeme môcť vidieť napríklad v X-Men: New Mutants alebo v pokračovaní filmu Split s názvom Glass. Na jej ďalšiu spoluprácu s Eggerson sa však naozaj tešíme. Režisér priam miluje originálneho Nosferatu od F. W. Murnaua a tak veríme, že to dopadne dobre. Taktiež prezradil, že nový Nosferatu bude mať podobný tón ako práve The Witch/Čarodejnica. Na to sme teda zvedaví!

Anya Taylor-Joy

Anya Taylor-Joy vo filme The Witch, Zdroj: popoptiq.com

Režisér chcel remake tohto filmu urobiť už od detstva. Ako sám povedal, spočiatku s ním chcel trocha počkať, no osud rozhodol takto. Remake filmu Nosferatu bude vytvorený pod krídlami Studio 8. Uvidíme teda, ako to celé dopadne. Anya je talentovaná a mladá, práve film Čarodejnica jej otvoril dvere na výslnie Hollywoodu. Zatiaľ však nevieme, kto stvárni samotného upírskeho grófa. A čo vy, dáte remakeu šancu? Obľúbili ste si Anyu Taylor-Joy v jej doterajších filmoch?

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár