Kultový horor Nosferatu sa dočká remakeu s krásnou Anyou Taylor-Joy a režisérom Čarodejnice!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Myslím si, že každý dobre pozná originálny nemý film Nosferatu z roku 1922. Dnes už je tento upír s tvárou potkana a ušami netopiera kultovým filmom. Samozrejme, aj kultovky sa nevyhnú svojim remakeom. Dvoch sme sa kedysi už dočkali a pred nejakým časom sa von dostala správa, že sa chystá aj tretí. O réžiu sa postará Robert Eggers, ktorý má na konte napríklad výborný horor s názvom Čarodejnica. Po nejakom čase sme sa teda konečne dočkali noviniek, tentokrát ohľadom obsadenia filmu! Eggers bude totižto znova spolupracovať s mladou a nádhernou herečkou, ktorú môžeme poznať práve z filmu Čarodejnica. Že jej tie horory ale seknú!

Anya Taylor-Joy
Anya Taylor-Joy | Zdroj: tripwiremagazine.co.uk

Anya Taylor-Joy v remakeu Nosferatu!

Samozrejme máme na mysli hlavnú postavu filmu The Witch, Anyu Taylor-Joy! Tejto talentovanej herečke horory naozaj sadnú, čo potvrdila aj vo filme Rozpoltený s Jamesom McAvoyom. Okrem Nosferatuho ju budeme môcť vidieť napríklad v X-Men: New Mutants alebo v pokračovaní filmu Split s názvom Glass. Na jej ďalšiu spoluprácu s Eggerson sa však naozaj tešíme. Režisér priam miluje originálneho Nosferatu od F. W. Murnaua a tak veríme, že to dopadne dobre. Taktiež prezradil, že nový Nosferatu bude mať podobný tón ako práve The Witch/Čarodejnica. Na to sme teda zvedaví!

Anya Taylor-Joy
Anya Taylor-Joy vo filme The Witch, Zdroj: popoptiq.com

Režisér chcel remake tohto filmu urobiť už od detstva. Ako sám povedal, spočiatku s ním chcel trocha počkať, no osud rozhodol takto. Remake filmu Nosferatu bude vytvorený pod krídlami Studio 8. Uvidíme teda, ako to celé dopadne. Anya je talentovaná a mladá, práve film Čarodejnica jej otvoril dvere na výslnie Hollywoodu. Zatiaľ však nevieme, kto stvárni samotného upírskeho grófa. A čo vy, dáte remakeu šancu? Obľúbili ste si Anyu Taylor-Joy v jej doterajších filmoch?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -