Hra Apex Legends prichádza s novinkou, ktorou porazí Fortnite – Toto je všetko, čo treba vedieť!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Apex Legends Battle Pass

Prvý Battle Pass hry Apex Legends je tu! Respawn nám konečne oznámil, kedy sa tejto novinky dočkáme a čo všetko nám prinesie. Taktiež už vieme, koľko presne si zaňho zaplatíme, aké nové veci do hry prinesie a na čo všetko sa môžeme tešiť v prvej sezóne!

Kedy?

1. sezóna Apex Legends a jej priradený Battle Pass nesú názov Wild Frontier. Vyjdú už dnes (19. marec), presnejšie o 18:00 nášho času. Dnešný dátum je očakávaný a presne súhlasí s plánom budúcnosti, ktorý tvorcovia hry majú. Ak všetko pôjde, ako doteraz, jedna sezóna bude zakaždým trvať 3 mesiace, pričom štvrtý Battle Pass si budeme kupovať koncom roka 2019.

Apex
Zdroj: demokracija.si

Za koľko?

Keď je už reč o kupovaní, čo nás vlastne bude stáť? Spoločnosť sa aj v tomto ohľade nechala inšpirovať konkurenciou, keďže Battle Pass sa dá zakúpiť za 950 Apex Coins, čo je 10 amerických dolárov. Podobným modelom fungujú aj hry ako PUBG a Fortnite, ktoré sa taktiež pohybujú v rovnakej cenovej kategórii. Battle Pass Bundle hry Apex Legends vás však vystrelí už na začiatku na level 25, no so zvýšenou cenou (30 amerických dolárov).

Apex Legends
Zdroj: press-start.com.au

Čo nám prinesie?

  1. Vyše 100 nových kozmetických prvkov a odmien (skiny na zbrane a postavy, úpravy bannerov, atď.)
  2. Nové hrateľné postavy (každá sezóna nám prinesie 1 až 2 nové postavy, pravdepodobne sa však nebudú viazať na Battle Pass, ale stále si ich budeme musieť kúpiť za Legend Tokens)
  3. Nové zbrane
  4. Nový loot
apex legends battle pass
Zdroj: sohu.com

Ako bude fungovať?

Kúpiť si Battle Pass nie je nutnosť, keďže aj zadarmo sa vám odomkne cesta ku odmenám. Jediný rozdiel bude v tom, že tieto odmeny budú o niečo menej „prestížne.“ Taktiež nám bolo potvrdené, že týždňové výzvy a komplikované questy nebudú súčasťou prvej sezóny Apex Legends, ako odhalil produktový manažér Lee Horn:

„Aj keď si myslíme, že v questoch a výzvach je pre budúce Battle Passy množstvo miesta na skvelý dizajn, chceli sme, aby vám naša prvá verzia jednoducho dovolila hrať a hru sa učiť.“

apex legends
Zdroj: businesswire.com

Apex Legends nás teda nechce prvým Battle Passom ani prvou sezónou zmiasť. Sme však zvedaví, aké zaujímavé výzvy vymyslia v budúcnosti. Myslíte, že Fortnite týmto krokom definitívne skončil, alebo si svojich hráčov udrží?

Zdroj: ea.com, gamesradar.com, pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -