Táto aplikácia navždy zmení váš iPhone. Je zadarmo a nainštalovanú ju máte aj vy

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Aplikácia, ktorá zmení váš iPhone

Kto by nechcel ušetriť drahocenný čas. Sekundy hore-dole vynásobené 365 dňami v roku sa nazbierajú na poriadne dlhú chvíľu. Aj preto vo svojom bežnom živote používame skratky, ktoré vám umožnia dostať sa z bodu A do bodu B o niečo rýchlejšie. Prečo ich však nevyužiť aj na svojom iPhone?

Reč o aplikácii Skratky. Túto natívnu appku vyvinul samotný Apple a zabudoval ju do každého telefónu svojej výroby. Možno o tom ani neviete, ale stiahnutú ju máte aj vy. Ak ju však poznáte, určite vás s ňou čo-to ešte naučíme. Začnime však od základov.

Aplikácia Skratky je silný nástroj. Dalo by sa ju nazvať aj najmocnejšou aplikáciou vo vašom iPhone. Prostredníctvom Skratiek získate prístup ku všetkým funkciám telefónu a možnostiam, ktoré sú zahrabané hlboko v nastaveniach alebo iných aplikáciách. Avšak, pozor: tu prichádza najväčšia výhoda Skratiek.

Tento nástroj vám všetky dostupné funkcie predostrie v jednom zozname, z ktorého si môžete vyberať a vyskladať vlastné akcie. Pomocou Skratiek si dokážete vymyslieť úplne nové funkcionality telefónu, o ktorých ste doteraz ani netušili, že ich máte. Viete napríklad nahradiť Siri inteligentným AI asistentom ChatGPT, zapnúť extrémny ultra šetrič batérie alebo vytvoriť svoje vlastné akčné menu s rýchlymi akciami. Jednoducho, keď raz začnete používať Skratky, už na nich nikdy nedáte dopustiť.

V našom najnovšom videu vám ukážeme, ako táto aplikácia vlastne funguje a ako si dokážete vytvárať vlastné Skratky. Nenecháme vás však tápať. Rovno vám ukážeme tie najužitočnejšie Skratky a poskytneme vám aj odkazy na stiahnutie. K tomu všetkému vám odhalíme, na čo slúžia Automatizácie + dostanete aj bonusový tip, ktorý vám ušetrí ešte viac času.

Všetky potrebné informácie nájdete vo videu.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -