Ktoré aplikácie na váš smartfón sú tie najpopulárnejšie?

Nenechajte si ujsť

Najobľúbenejšie appky na váš mobil!

Dnes sme si pre vás pripravili článok o tom, ktoré mobilné aplikácie sú tie najpopulárnejšie. Zostal som dosť prekvapený, keď som na Sony Xperia XZ2 Compact v Obchode Play našiel aj naozaj užitočné aplikácie ktoré mi dokázali uľahčiť život. Ktorá je však hodnotená ako tá najobľúbenejšia a ktorá sa zasa najviac páčila mne?

WhatsApp Messenger

Na piatom mieste sa podľa obchodu play umiestnil WhatsApp Messenger. Ide o klasickú aplikáciu na komunikáciu s priateľmi. Ak nemáte Facebook messenger alebo Instagram, tak táto appka by mala byť určite nachádzať vo vašom zariadení. Je to moderná náhrada za SMSky a volania, za ktoré sa však neplatí a tie sú sprostriedkované pomocou internetu.

aplikácie na smartfón
Zdroj: play.google.com

Fancy Launcher – Funny Emojis & Stickers, Themes

Priznám sa, že tejto aplikácii som chcel dať šancu aj keď od začiatku, aj keď som jej neveril. Po piatich sekundách od zapnutia som ju však rovno aj odinštaloval. Ako sa vraví – sto ľudí, sto chutí. Už názov hovorí, že aplikácia do nášho zariadenia pridá nové balíky emoji, nálepky, pozadia a dokonca aj nový „launcher“. Ak sa vám nepáči vzhľad vášho telefónu, Fancy Launcher ho teda dosť zmení.

Wish

Túto aplikáciu pozná zrejme väčšina z vás. Ide o aplikáciu s čínskymi vecami, ktoré sú za najnižšie ceny. Taktiež sa dajú dostávať rôzne zľavy a špeciálne akcie a najmä cena produktov je to, čo ľudí najviac na Wishy zaujíma.

FindNow

Pre mňa najzaujímavejšia aplikácia je práve táto, aj keď v Obchode Play je až na 2. mieste. FindNow nám pomáha udržiavať dozor nad našou rodinou a priateľmi. Ak poznáte Snapchat s jeho mapou, kde môžeme pozerať kde sú naši známi tak toto je presne ten istý princíp, lenže pomocou telefónneho čísla. Vďaka tejto aplikácii sa vám už nikdy nemôže stať, že váš syn pôjde za školu a vy o tom nebudete vedieť. Za mňa naozaj dobrá appka, ktorá sa dá využiť aj v krízových situáciach.

aplikácie na smartfón
aplikácie na smartfón

Messenger

Asi nikoho neprekvapí, že práve táto aplikácia na dohováranie sa s priateľmi je na prvom mieste. Messenger patrí pod Facebook a skoro každý používateľ Facebooku s ním má skúsenosti. Samozrejme aj ja na mojom telefóne Sony Xperia XZ2 Compact mám Messenger už dávno nainštalovaný a dlhodobo ho používam. Ide o podobnú aplikáciu ako WhatsApp, až na to, že tu zrejme nájdete viac priateľov.

Ja som rád že na XZ2 Compact od Sony som si mohol všetky tieto aplikácie vyskúšať. Ako som povedal, za mňa je tá najlepšia práve FindNow. Aká je však tá vaša najobľúbenejšia? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -