Nový iPad Pro môže byť rovnako výkonný ako najnovší Mac. Čo všetko plánuje Apple v roku 2021?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Je samozrejmosťou, že nový iPad Pro 2021 od Apple bude výkonný, ale môže byť ešte výkonnejší, ako sa pôvodne očakávalo. Najnovší únik totižto naznačuje, že jeho čipset by mohol byť na rovnakej úrovni ako čipset M1 používaný v najnovších Macoch.

Okrem toho sa dozvedáme, že tento rok si pre nás Apple pripravuje oveľa viac špičkových kúskov. Ako tvrdí známy Apple leaker Mark Gurman, na zoznam ponúknutých produktov by mal pribudnúť ďalší iPhone, ako aj nové Apple Watch.

iPad Pro 2021
Zdroj: phonearena.com

iPad Pro 2021 od Apple prekoná všetky očakávania

Väčší z dvoch pripravovaných modelov iPad Pro 2021 (v základnej verzii s 12,9-palcovou obrazovkou) bude mať Mini LED displej. Okrem toho, jeden z nich má byť o niečo hrubší, ale dizajnovo sa budú oba podobať súčasným modelom. Čaká nás aj vylepšenie napájania, podpora 5G a lepší fotoaparát.

Pokiaľ ide o uvedenie týchto produktov na trh, Gurman tvrdí, že budú predstavené niekedy v nadchádzajúcich mesiacoch. Čo by dávalo logiku a malo súvislosť s ďalšími únikmi, ktoré naznačujú, že iPod Pro 2021 dorazí v prvej polovici tohto roka.

Apple 2021 Apple Watch 7
Zdroj: idropnews.com

iPhone, Apple Watch a ďalšie

Gurman tiež prezradil niektoré informácie o ďalších pripravovaných Apple produktoch. iPhone 13 by mal obsahovať snímač odtlačkov prstov na displeji, ako aj vylepšené fotoaparáty a rýchlejší čipset. Dizajn zariadenia ostane verný súčasnému modelu.

Tenší základný iPad príde neskôr v roku 2021 a očakáva sa aj príchod nových inteligentných hodiniek Apple Watch zhruba v rovnakom čase ako iPhone 13. To pravdepodobne znamená Apple Watch 7 alebo Apple Watch SE 2.

Na záver uviedol, že náhlavné súpravy VR (virtuálna realita) a MR (zmiešaná realita) prídu medzi ľudí v roku 2022. Zamerané budú na hry a komunikáciu. Čo sa týka AR okuliarov s rozšírenou realitou, tie by mali taktiež prísť budúci rok, ale niektoré úniky informujú až o roku 2023.

Samozrejme, nič z toho ešte nie je isté, takže na oficiálne potvrdenie spoločnosťou Apple si musíme počkať. No jedno vieme, predstavenie iPadu Pro 2021 príde v najbližších mesiacoch, kedy nám jabĺčko oznámi aj ďalšie skvelé novinky.

Potrpíš si na Apple produkty a veríš, že rok 2021 nám opäť prinesie niekoľko prvotriednych kúskov tejto prestížnej značky? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -