Chcete si kúpiť AirPody? Prečítajte si o ich plusoch a mínusoch!

Nenechajte si ujsť

Apple AirPods sú momentálne jedny z najpredávanejších slúchadiel na celom svete. Používajú ich väčšinou prívrženci Apple na prepojenie s ich iPhone, ale aj obyčajný „Androiďáci“. No oplatí sa však ísť do tejto kúpy? Spísali sme tie najzákladnejšie plusy a mínusy, ktoré vám môžu pomôcť s rozhodnutím.

Apple AirPods
Zdroj: pcmag.com

Aké majú Apple AirPods výhody?

AirPody majú niekoľko skvelých plusov, vďaka ktorým sa ich naozaj oplatí kúpiť. Prvým z nich je určite to najzákladnejšie, kvôli čomu si slúchadlá kupujeme, a to kvalita zvuku. Aj keď na prvý pohľad sa nezdajú na to, že by mohli hrať dobre, opak je pravdou. Slúchadlá určite nevyužijete len na telefonovanie, ale aj na počúvanie kvalitnej hudby.

Apple AirPods majú pekný, čistý zvuk a skvelé basy.

Druhé dôležité plus je komfort. Určite to poznáte, najmä pri lacných slúchadlách, že nie sú vždy najpohodlnejšie. Pri AirPodoch je to však iné. Dokážete ich mať v ušiach naozaj hodiny, niekedy dokonca zabudnete, že ich na sebe vôbec máte.

Batéria je taktiež vynikajúco vymyslená. Samotné Apple AirPods vydržia hrať okolo 5 hodín, avšak stačí si ich dať do puzdra, ktoré spolu s nimi dostávame a samé sa nám dobijú. Spolu s nabíjaním z puzdra nám vydržia v prevádzke okolo 24 hodín. Taktiež je skvelá doba nabíjania, keďže jedno nabitie na 100% netrvá viac ako 30 minút.

Apple AirPods
Zdroj: pocket-lint.com

Čo nás môže od kúpy AirPodov odlákať?

Tých mínusov, prečo si tieto slúchadlá od Apple nekúpiť, je naozaj málo, a keď už nejaké s nájdeme, sú naozaj nepodstatné. Medzi najdôležitejšie pri bežnom používaní patrí zrejme kvalita mikrofónu. Pri slúchadlách za cenu okolo 150 € je naozaj slabá.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Avšak, ak nepotrebujete riešiť dôležité hovory, na bežnú konverzáciu s kamarátmi je táto kvalita určite dostačujúca. Viac dôležitých mínusov tu však naozaj nevidím.

Do AirPodov sa určite oplatí investovať, ak chcete kvalitné a nevýrazné slúchadlá či už na cesty, alebo len na doma na počúvanie muziky. Kúpiť ich môžete napríklad na Alze, kde sú momentálne v 12% zľave.

Zdroj: macintoshhowto.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -