Apple chystá úplne novú radu jedinečných produktov. Kedy sa dostanú na trh?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Apple chystá nové produkty, budú nimi neobyčajné slúchadlá cez hlavu

Apple údajne chystá úplne nové produkty, ktoré by mali osloviť veľkú skupinu aktuálnych zákazníkov technologického giganta. Budú nimi prémiové slúchadlá cez hlavu. O tejto skutočnosti informoval zahraničný portál Bloomberg, ku ktorému sa dostali „informácie priamo od ľudí, ktorí sa do toho rozumejú“.

Spoločnosť už teraz predáva dobre známe slúchadlá. Apple v roku 2014 odkúpil spoločnosť Beats Electronics, ktorá je v tejto oblasti nielen ikonická, ale aj terčom kritiky. Aj keď je trhová hodnota spoločnosti vyčíslená v miliardách dolárov a zákazníkov je dosť, mnohí jednoducho nedokážu prekonať vysokú cenu vzhľadom na kvalitu výrobku. V čom by teda nové, originálne Apple slúchadlá mali byť lepšie?

Podobné, no veľmi rozdielne

Začnime cenou. Tá by sa podľa odhadov mala pohybovať niekde okolo cenovky samotných Beats Stuido3 slúchadiel či iných prémiových konkurečných slúchadiel od značiek ako Sony, Bose či Sennheiser. Za ne aktuálne zaplatíte 300 – 400 €.

Za niekoľko sto eur sú nároky na slúchadlá už naozaj vysoké. Novinka od Apple by mala zákazníkom vyhovieť nielen v kvalite zvuku, ale aj v dizajne a rôznych inteligentných funkciách.

beats studio3 sluchadla by dre
Zdroj: beccymorris.com

„Slúchadlá budú mať retro vzhľad s oválnymi náušníkmi, spojenými tenkými kovovými ramenami,“
opisuje dizajn anonymný zdroj zo zahraničia.

Ešte zaujímavejšou bude možnosť vymieňať náušníky vďaka magnetickým úchytom. Niečo podobné ponúkajú aj iné značky s ich modulárnymi slúchadlami. Táto možnosť je užitočná hlavne pre ľudí, ktorí radi športujú so slúchadlami, no chcú ich používať aj inokedy. Športová sada náušníkov bude pravdepodobne odolná proti potu, pričom pravdepodobný je aj výber medzi rôznymi materiálmi a mäkkosťou náušníkov.

Samozrejmosťou pre akýkoľvek nový Apple produkt je bezdrôtové pripojenie. Nemala by tiež chýbať asistentka Siri, pričom po stranách slúchadiel budú integrované dotykové ovládacie prvky – podobne ako pri AirPods.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Slúchadlá by podľa všetkého mali byť predstavené niekedy ku koncu roka. Je možné, že oficiálne budú odhalené popri nových iPhonoch v septembri či v októbri, to však len tipujeme. Viac detailov by sme sa mali dozvedieť v nadchádzajúcich mesiacoch.

Zdroj: engadget.com, theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -